Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek még a macskámért?

Mit tehetek még a macskámért?

Figyelt kérdés
A legjobbat szeretném megadni neki, nem gond ha sokat kell költeni rá. Most eukanuba kismacska tápot eszik, még csak 4 hónapos. Kap algás táplálék kiegészítőt, mit érdemes még adni neki? Időnként eszik az én kajámból is pl csirkecombról a bőr meg hasonlók. Emellett klikkerezek vele és arra is van egy külön jutalom falat neki. Jobb a royal canin mint a eukanuba? Tudnék még javítani az etetésén vagy más dolog amit nagyon szeretnek? Van kaparófája macskajáték, minden. Aludni pedig ágyban alszik.

2013. jan. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Két-háromhetente adj neki főtt sárgarépát!
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
az enyéim imádják :)
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Végre egy felelős állattartó!
2013. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tippet majd kipróbálom a répásat! :) Úgy gondolom hogy mivel megtehetem, így igyekszem a legjobbat megadni neki.. Ahogy majd egyszer a gyerekemnek is meg fogom. :)
2013. jan. 4. 22:39
 5/7 Mecse ***** válasza:
100%

Szeretném megemlíteni hogy kizárólag száraz táppal etetni nem a legegészségesebb dolog, így -mivel írtad hogy nem gond az anyagi vonzat- merem javasolni neked a nedves tápok etetését is, mivel ezek sokkal közelebb állnak a cicus természetes eledelének textúrájához mint a száraz táp.


Persze nem azt mondom hogy ne kapjon szárazat, az legyen előtte! Csak remek dolog minden nap adni neki nedves eledelt is. Ami remek minőség és tudom ajánlani az a ; Applaws, Schesir, Porta 21, Grau, illetve valamelyest olcsóbb de még mindig minőségileg nagyon jó kategóriában a Smilla, Leonardo pl.


Macsekom nekem ezt imádja jutalomfalatként (tudom hogy írtad hogy van kedvelt jutalomfalatja, de hátha mondjuk kedved van kipróbálni valami újat egyszer) ;


[link]


Plusz amit nagyon szeret még azok az interaktív játékok illetve a "használd az eszed és az ügyességed a kaja megszerzéséért" vadászat-imitáló játékok pl. ezekből van nekem számos, mind nagy siker nálunk ;


[link]


Amit még ezeken kívül nagyon szeret az a Hexbug bogárka (piciny robot-bogár tulajdonképpen ami aprócska gombelemmel működik) ami eredetileg embereknek készült, ütközés esetén irányt vált, ill. ha a hátára fordul, visszaügyeskedi magát a hasára magától. Ez cica-kompatibilis, én macsekom odáig van érte ;


[link]

2013. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Majd akkor veszek neki nedves kaját is, és kipróbálom a többit is amit javasoltál. :) Köszönöm a hasznos válaszodat! :)
2013. jan. 5. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, érdemes lenne néha nedves tápot adni neki, lehetőleg alutasakosat, arra kevés cica tudna nemet mondani:) Ezen kívül ha van időd rá, néha felkockázhatnál neki főtt húst (csirkét, halat vagy marhát). Nem biztos, hogy mindegyiket szeretni fogja, ki kell tapasztalni a kedvenceit. Mégiscsak egy kis ragadozóról van szó :) és a valódi hús csak "húsosabb", mint a tápok.

Egyébként szerintem remek gazdi vagy, bár mindenki ennyit akarna tenni a cicájáért! (Véletlenül se azokra gondolok akik szeretnének, de anyagilag nem engedhetik meg maguknak - pont fordítva.)

2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!