Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fárasszam le őket?

Hogyan fárasszam le őket?

Figyelt kérdés

A cicáim nappal mindig aludnak, este (főleg éjfél után) meg meghülyülnek, rácsálnak, kapargatnak, futkároznak, ugrálnak...stb t9k rosszak. Próbálom őket nappal szekálni hogy éjszaka aludjanak de nem tudom mit tehetnék mert egész nap fölöttük kéne állnom, mert ahogy elfordulok már rögtön fekszenek.. mit tegyek...

(8 hónapos ivartalanított fiú, és egy 3,5 hónapos lány)

Szobacicák mind a ketten és semmiféle képpen nem engedem őket ki (meg van rá az okom...)



2013. jan. 6. 15:24
 1/6 anonim válasza:
A mi kiscicáink is nagyon rosszak éjszaka, a karácsony alkalmával rázták a fát és a leesett gömböket gurítgatták... Nem tudunk mit csinálni velük. Az egész nappalt végigalusszák... éjszaka meg megbolondulnak...
2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tegyél nekük egy labdát és had játszodjanak vele am még kölykök és azért ilyenek

és ne hagyd hogy aludjanak

2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A konyha tele van mindenféle játékkal, csörgővel, labdával, ilyen-olyan kis figurákkal... és nem lehet rávenni őket, hogy azzal játszanak... Idén én nem is állítottam karácsonyfát, mert tudtam hogy kb 5 percig tartana...

Egyéb ötlet valakinek???

2013. jan. 6. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Füldugó :)

Az enyémek leborították a fát, éjjel arra ébredtem, hogy eldőlt...

A lány még nagyon kicsi, nagyon eleven, a nagyobbat is ösztönzi a játékra. Az enyémek kb. 6 hónapos korukig ki voltak zárva a hálószobából, mert a fejemen ugráltak. Most már egész szépen alszanak éjjel, csak reggel 6kor ébresztenek, most 9 hónaposak.

Vársz egy pár hónapot és akkor már tudsz tőlük aludni :)

2013. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem hamar eltelik az az idő, mert a nagy már 8 hónapos :) Igazából elég kicsi a lakásunk, és ha kicsukom őket a szobából akkor elég kicsi marad a helyük... és csak a szobába van fűtés, kint hideg lenne nekik, vagy mikor felkelek és kinyitom az ajtót akkor meg fogok fagyni addig amíg ki nem egyeenlítődik a hőmérséklet :s szóval nem tudom mit tehetnék, de köszönöm mindenkinek !
2013. jan. 6. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám ezekhez képest egy angyal, de nálunk is gond az hogy hogyan fárasszam le őket. Mozgó játékra gondoltál? A balatonon árultak régen ilyen elemes menyétszerű labdás játékot, anno el nem tudtam volna képzelni hogy mire jó. Hasonlót fogok venni én is, most csak egy elemes kutyára telet, de azt felborítja, meg idegesítő a hangja is.Ja, és egy ötlet, ha nincs túl hideg: pórázon séta?
2013. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!