Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska fogzása sülhet el...

Kitti182 kérdése:

A macska fogzása sülhet el rosszul?

Figyelt kérdés
A cicám fél éves lesz ebben a hónapban. Korábban észrevettük, hogy mindent megrág, és 3 napja rengeteget alszik és alig rosszalkodik. Tegnap észrevettem, hogy kiesett egy foga. Szokott néha remegni is ( szerintem lázas ). Viszont nedves az orra és játszik is, ha én odamegyek hozzá, és persze dorombol, mikor szeretgetem. Elég aggódó típus vagyok...Tudom, hogy ez egy természetes folyamat. El kéne vinnem orvoshoz vagy rendbe fog jönni?

2013. jan. 10. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok alvás már gyanús, úgyhogy mutasd meg egy orvosnak. És lassan ivartalaníttatni is kell, előtte amúgy sem árt egy általános vizsgálat.
2013. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben,köszi! pont előző héten voltunk a dokinál, és az ivartalanítás már le van fixálva :)
2013. jan. 10. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma fél éves a cicusom, átesett nagyjából a fogváltáson. Ugyanolyan tüneteket produkált mint a tiéd, remegett, aludt, nem volt jó kedve és a szája és büdös volt. Elvittem orvoshoz, aki azt mondta, hogy minden tünet elmúlik majd a fogváltás után. Így is lett. Nem azt mondom, hogy ne nézesd meg, de teljesen normális a folyamat ami zajlik épp a cicádnál.
2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 11. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, bár én nem tapasztaltam, vagy nem emlékszem rá.

Ha nőtt bölcsességfogad, akkor ugyanígy járhattál/ járhatsz te is, szóval nyugi:)

2013. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!