Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti szoktatok dorombolni?...

Ti szoktatok dorombolni? Egyáltalán az ember képes erre?

Figyelt kérdés
Én ember vagyok, és tudok dorombolni. Lehet, hogy furcsán hangzik, de tényleg tudok dorombolni. Gyerekkoromban kezdtem el, akkor nagyon sokat csináltam (mindig voltak macskáink (is)), nagyobb koromban abbahagytam, el is felejtkeztem róla. De ma megint elkezdtem. Nem a nyelvem mozgatásával csinálom!! Sejtelmem sincs hogyan csinálom, egyszerűen csak sikerül és kész. Egyáltalán képes erre egy ember, vagy csak én hallok/érzek félre valamit?
2013. jan. 23. 15:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Az ember kepes tobb hangot kiadni.Hasonlokat is mind a dorombolas.De igazi dorombolast egy ember nem hozhat letre ugy ahogy a macska.
2013. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy a macskaember.
2013. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a doromboló hangot a gége ritmikus impulzusai hozzák létre. Én ezt csak most tudtam meg. Soha nem tudtam, hogyan csinálom, de mindig képes voltam rá. Nem a szájammal vagy a nyelvemmel csinálom! Levegőt is ugyanúgy tudok venni közben. Minden együttvéve elég vicces.
2013. jan. 23. 16:04
 4/14 anonim ***** válasza:
De te nem vagy száz! XD
2013. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak nyávogni szoktam a macskával, tök jól el szoktunk beszélgetni :D
2013. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A macska a dorombolást nem beszélgetés gyanánt használja, én meg végképp nem.
2013. jan. 23. 16:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem is van macskám, kifejezetten szereti ha "dorombolok", és azt is ha énekelek.
2013. jan. 23. 16:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként megnyugtatna, ha lenne mégegy ilyen ember rajtam kívül. :DD
2013. jan. 23. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:

"szájammal" XD hát kész vagyok!


Egyébként senki nem hiszi el,csinálj videot aztán go to youtube!

2013. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy fel fogom venni a hangot. :D De tényleg komolyan írtam ki a kérdést...
2013. jan. 23. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!