Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tiltatják be a...

Miért nem tiltatják be a Whiskast és társaikat?

Figyelt kérdés
Vagy legalább vigyék le az áraikat legalább fele annyira, így kész becsapás. Sokan akik költenének a macskára megveszik a szemetet 2-3 szoros áron, mint amennyit érne.

2013. febr. 3. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha betiltanák az én cicám éhen halna! Semmi mást nem eszik meg!
2013. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha valamit megvesznek így is, azt minek vinnék le olcsóbbra?
2013. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miben zavar téged, hogy valaki más megveszi a drága eledelt a macskának? Van még 1500féle macska eledel olcsóbban-drágábban. Vegyél olyat amit meg bírsz fizetni vagy ne tarts macskát.
2013. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de tudod te milyen szemetet eszel?! Ahhoz képest az a kaja még tiszta egészség, mégsincs betiltva semmi. Pénz beszél, a többinek meg dögöljön a mája...
2013. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaa,van nagy dobozos 119 ft-ért.Kiváncsiságból megvettem,meg a dobozos whiskast is,de beleszagolt és elballagott! Nekünk csak a tasakos jön be. Nem olcsó,de ez van.Van olyan nap,hogy 2 tasakkal megeszik,az 250ft,jó esetben,de van olyan,hogy 1el sem.Aki sajnálja a cicától,meg se kóstoltassa vele,mert rászokik,utána más nem kell majd neki.
2013. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A Whiskas szemét minőségű kaja ráadásul.
2013. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én Whiskas konzervet 400Ft-ért láttam. Ahhoz képest meg főleg drága, hogy 4-8% benne a hús, míg egy ugyanilyen árú vagy olcsóbb prémium tápban 50-60%, pl. Leonardo, Smilla. Ezek nem szupermarket tápok. Ráadásul a prémium tápból kevesebb is kell a macskának, ezért is jobban megéri. A macskámnak egy hónapban 4000Ft a prémium táp.
2013. febr. 3. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek a tápok összetételben tartalmazzák a macska tápanyagszükségletét, amiről az átlag embernek fogalma sincs, így ha otthon készítenének neki eledelt, nem biztos, hogy jobb, vagy olcsóbb lenne, nem mintha lenne az embernek ideje ilyesmire. Szemétből van? Mi nem? Tudtad például, hogy az édesítőszer rákot okoz? Bebizonyították már, mégse tiltják be, az emberek meg isszák a light colát vödörrel, stb. Szóval ööö...
2013. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Mert marketing táp!
2013. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem azokat akik 200 forintért megveszik a W felfújt alusat :D 220 forintért már van 80% hústartalmú konzerv,200ért veszek szín húst,de 150 ért már van olyan alutálcás amiben 70% a hús,de ugye ezek nincsenek reklámozva a tvben...
2013. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!