Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, szerintetek...

Eltűnt a cicám, szerintetek meglesz?

Figyelt kérdés

5hónapos kandúrka,tegnap reggel 4kor engedtem ki és 9re már nem jött haza :( Nagyon szófogadó cica,szóltunk neki és azonnal jött,de most nem.Körbe jártam a szomszédokat a hátsó kert szomszédokat is,de semmi :( Úton nem volt elütve,bokrokat is átnéztem,de semmi.Ma raktam szórólapokat hátha....

Akinek tűnt már el ilyen korú cicája neki meglett,ha igen mikorra?

Szerintetek van még reményem? Kb.óránként kint kiabálok neki.



2013. febr. 5. 18:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jutalmat is tűztem ki rá,hátha...(nem vagyok gazdag)
2013. febr. 5. 19:23
 12/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok nekünk idősebb volt már 2 éves:/ Sajnálom szegényt de drukkolok hogy meglegyen!
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
még nem került elő....... :(
2013. febr. 6. 19:37
 14/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem lett semmi baja, tuti hazamegy!! Nekem benti cicám van, mióta hazahoztam kétszer volt utcán, mikor egy hétre elutaztam, és a mamámhoz át kellett vinnem, meg amikor elvittem orvoshoz. Na, hát az én kis drágám leugrott a 3. emeletről, meghúzta a lábát, éjszaka megkergette egy kutya (amikor kerestem bekopogtam egy nénihez, aki mögöttünk egy családi házban lakik, és mondta, hogy pont mikor kiugrott a cicám, hallotta, hogy a kutyája üldöz valamit), és mégis hazajött másnap délelőtt! Tudom mennyire ki lehetsz akadva, én is vagy aludtam, vagy sírtam, imádom a cicám, de biztosan haza fog menni! Írj majd azért, ha meglett:)
2013. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató szavakat :) még mindig semmi :(
2013. febr. 7. 18:18
 16/19 anonim válasza:
megnyugtatlak, nekünk a macskánk egyszer 1 hónapig nem jött haza... mikor megláttuk viszont voltunk örömmel :D
2013. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nagyon jó ezeket olvasni :) csak attól félek,h valaki elvitte......
2013. febr. 7. 21:20
 18/19 A kérdező kommentje:

Nos meglett a cicám....Reggelre valaki egy táskában felrakta a kapu mellé meghalva.....Nem nagyon néztem meg,de tuti ő volt a nyakörve is rajta volt.Jobb oldalán a hasból hiányzott egy nagy darab még a bordái is eltűntek....


Viszont valakinek megtaláltam a cicáját aki már 1 hónapja elveszett :)

2013. febr. 12. 17:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2013. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!