Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kiscicák. Kinnt van és északa is kinnt volt, de elbújtak az eső elől. Reggel mior kaptak enni akkar az anyamacska és a másik 3 hónapos fiúcica mindjárt szaladt, de ő csak megállt előtte! Azóta csak fekszik ha felvesszük dorombol alszik egyszer nyávogott is. Most őt behoztuk az irodába(anya nem engedi be őket a lakásba)! Le terítettünk egy pokrócot, hogy ott legyen és azóta is alszik. Tudom, hogy ilyenkor nem lenne kérdés, mert más rögtön hívná az állatorvost, de én nem tehetem meg, mert 1. nincs pénzünk(erre), nem én találtam ki a szüleim ilyenek! Tavaly találtuk az anyacicut és ő ellet. Mármint én találtam télen az út mellett és hazahoztam. Én nagyon szeretem mind a 3-at légyszives segítsen valaki!
2009. szept. 5. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az én macskáim meg csak úgy eltűntek!
2009. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem nem oltottk! Ja és össze vissza szoktam őket puszilgatni. Az emberre vagy az állatra fertőző?
2009. szept. 9. 06:17
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! A cicámnak is kezd elferdülni a szeme, de ez "csak" azért van, mert már napok óta nem evett, kimerült stb! Tegnap vettem macskatejet hátha azt megissza. Ivott is belőle egyszerre a felét többet nem is mertem volna neki adni. Remélem rendbejön!
2009. szept. 9. 06:20
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs pénzed ne tarts állatot!!!
2009. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkoir amikor befogadtam ezt a cicust 10 éves voltam és nem hiszem, ogy bárki is belegondolna ebbe 10 évesen. Anyum nem engedte meg apum igen és maradt. Egyébként van pénzünk csak szerintük fölösleges meg mittudom én! Miért szerinted én vagyok a hibás?
2009. szept. 9. 13:53
 16/21 A kérdező kommentje:
Összeszedtem 4000Ft-ot. Másra szerettem volna költani, de letettem róla, úgyhogy felhívom az állatorvost és önálósulok. Van egy macska szállítónk(én vettem) abba elviszem a kicsit 3000 a vizsgálat. És nem tudom még az eredményt, úgyhogy ott lesz nálam+1000. Tudom a címet sajnos nem tudom, hogy hol van, de majd kérek segítséget. Anyumnak szerintem megmondom, hogy elviszem azt úgyse mondhatja, hogy ne hiszen az én pénzem. Na remélem rendbejön és én "normális" felnőtt leszek. Köszi mindenkinek a választ ezek alapján remélem jól döntöttem!
2009. szept. 9. 14:02
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes vagy! Nagyon szeretném, ha minden fiatal olyan lenne, mint Te! Jobbulást a cicusnak!
2009. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mikor hazamentem suliból rögtön megnéztem és semmi baja nem volt vagyis így hazudnék, de vettem neki minden féle kaját hátha megtetszik neki valamelyik és nagy örömömre evett! Már jobban van fogócskázik a tesójával! Ő teljesen rendben van. Sajnos az anya cicunak kikopott a bajuszánál a szóőre és fáj neki. A kicsi még kicsit lábadozik és piros az orra, de egyébként semmi gond!
2009. szept. 9. 19:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon rendes gyerek vagy, hogy így törödsz a cicusokkal. Szerintem azért csak be kellene oltatni őket! A mamát is! Meg ivartalaníttatni, mert így állandóan kiscicáitok lesznek! A kiscicáknak is hamarosan lesznek kölykei! Mi lenne, ha szülinapodra vagy Karácsonyra, névnapra azt kérnéd hogy oltassátok be és ivartalanítsátok a cicát!? Csak megteszik neked a szüleid! A másik ötlet, ha van egy kis szabadidőd, próbálj valami házkörüli munkában segíteni otthon és kérdezd meg hogy kaphatnál-e egy kis pénzt érte? Akkor szép lassan összejön az oltás ára! Az ivartalanításhoz fel lehet venni a kapcsolatot állatvédő egyesületekkel, Pl. Fehérkereszt, Rex, Herosz, (írdd be a google-be ezeket!) és van amelyik segít hogy olcsóbban ivartalanítsák a cicádat!

Minden jót!

Inda

2009. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy ilyen kedves vagy! Már kértem, de azt mondták, hogy nem! Azért, mert, hogy azt nem én kapná persze próbáltam én megmagyarázni, de mindegy ők úgyse értik meg. Azért köszi az ötletet!
2009. szept. 9. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!