Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kiscicák. Kinnt van és északa is kinnt volt, de elbújtak az eső elől. Reggel mior kaptak enni akkar az anyamacska és a másik 3 hónapos fiúcica mindjárt szaladt, de ő csak megállt előtte! Azóta csak fekszik ha felvesszük dorombol alszik egyszer nyávogott is. Most őt behoztuk az irodába(anya nem engedi be őket a lakásba)! Le terítettünk egy pokrócot, hogy ott legyen és azóta is alszik. Tudom, hogy ilyenkor nem lenne kérdés, mert más rögtön hívná az állatorvost, de én nem tehetem meg, mert 1. nincs pénzünk(erre), nem én találtam ki a szüleim ilyenek! Tavaly találtuk az anyacicut és ő ellet. Mármint én találtam télen az út mellett és hazahoztam. Én nagyon szeretem mind a 3-at légyszives segítsen valaki!
2009. szept. 5. 09:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Őszintén: le a kalappal előtted. :)

Könnyű azt mondani,h ha nincs pénzed akkor ne tarts állatot...valamilyen szinten igaz.De befogadni egy kóbor állatot szerintem nagyon szép dolog.Nekem pl. anyukám még nem tudja,h van egy kiscicám,akit befogattam,mert az anyja nem etette,fújt rá és bántotta volna.Inkább befogadtam,minthogy hagytam volna elpusztulni.Jövőhéten viszem haza,ahol anyukám azt az elvet vallja,hogy a cica nem való lakásba.Tudom,h nem.De azt sem akartam,h elpusztuljon.

Azt tudom mondani,h mindig próbálj meg gyűjteni pénzt,mint ahogy azt írtad is és úgy vegyél neki szükséges dolgokat ill. abból fizesd ki az állatorvost.Én is azt csinálom. ;)

Az étvágytalanság ellen meg talán azt teheted,hogy veszel anyatejpótló készítményt,ami 1200 FT és a cumi hozzá 1000 Ft kb és azt rakod a szájába.Mivel folyik belőle a tápanyag és a szájában lesz el kezdi reflexből nyelni ha minden igaz.Én ezt csináltam vele,mert túl kicsi ahhoz,hogy magától egyen,meg kapálózik,de ha lefogom kénytelen enni. :)

Remélem,h tudtam kicsit segíteni. :)

2009. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!