Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltassam a kutyámat?

Hogyan sétáltassam a kutyámat?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek,és nem tudom soha sem kivinni a kutyámat sétálni az utcákra,mert a falu tele van kóbor kutyákkal,és félek,hogy összeverekedik az én kutyám a kóbor kutyákkal.

Mit tehetek ez ellen?


2011. aug. 25. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hordasz magadnál gáz, bors vagy paprika sprayt. Én városban élek, de itt sem indulnék el nélküle.
2011. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és,azt ha kutyára fújom el is szalad?

szemébe,vagy hova kell fújni?

2011. aug. 25. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kutyad van de en nem feltenem annyira. Nem a vilag vege ha osszeverekszik.Felteve ha nem egy kis egered van :) de lehet nem is bunyozna a masikkal... Ki kell probalni.
2011. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, engem is támadtak meg egyszer mikor a kuvaszok kölykök voltak, pár hónaposak. Egy falka kutya szaladt ránk. Előkaptam a sprayt aztán a legelső kutya képébe bele. Az legalább egy fél órára hatástalanítja, mert utána nem az lesz a gondja hogy támadjon, hanem a szemét dörzsöli. A többi kutyára is küldtem egy kicsit, amelyik közelebb merészkedett. Aztán meghátráltak, befutottak az erdőbe. Azóta ha látom is őket, messziről ugatnak csak esetleg.
2011. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem kis egerem van,de mi jó abba,ha öszeverekszi ka kutyám (puli)

egy nagyobb németjuhász testű kóbor kutyával?

2011. aug. 25. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is falun lakum. és igen itt is elég sok a kóborkutya de nekem még nem volt velük semmi csak elsétáltattm melle az én kutyám és kész max jött velünk egy darabig. Nekem inkább azok okoztak gondot aki a nagytestű hülye kutyáját póráz nélkül sétáltatja és az egyből rohan neki az én foximnak! Már 3x ,egtámadták így az úton az én kutyám. Minden sétáltatáskor viszekk magammal egy botot!
2011. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam,hogy jo.De a kutya az kutya.Vannak osztonei es nem szabad elnyomni.Nem azt mondom,hogy rajuk kell hagyni mindent de azert a helyedben kiprobalnam mielott kisegeret nevelnel belole.Lehet nem is bunyozna.
2011. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges tesztelgetnie. Én még a kuvaszaimat sem tenném ki egy felesleges verekedésnek. Simán lenyomnának, pár kóbor korcsot, de minek kockáztassam, hogy megsérüljenek. Jobb kerülni az ilyen szituációt.
2011. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg zard be a kamraba...
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!