Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Meg mérgezték a...

Sürgős! Meg mérgezték a macskámat? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A macskám habosat hányt és ha megfogom,fölemelem vagy megfogom a hasát összeesik!Enni evett nem tudom mennyit mert én megetettem,de nyávogott,ezért anya is megetette mert azt hitte éhes,de azt már nem ette meg és így nem tudom h evett-e.Ma már nem tudom állatorvoshoz vinni mert busszal beutazni a városba ilyenkor egy haldokló cicával,úgy h még szállító doboz sincs...De félek h nem éli meg a reggelt!Mit csináljak?Egyátalán ez milyen betegség jele? Megmérgezték?(bocs a helyesírásért,siettem!)
2013. febr. 22. 18:18
1 2
 11/13 Vicuska87 ***** válasza:
0%
Hogy van a cica?
2013. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az egyik barátom elvitt kocsival,de elaltatták szegénykémet,mert nagyon sok mérget evett és nem bírta a szervezete...:'( 7 éves volt..:'(
2013. febr. 23. 14:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2013. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!