Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicáimmal, ha...

Mi legyen a cicáimmal, ha költözök?

Figyelt kérdés
Nagymamámnál lakunk férjemmel,van 2 cicám,1 évesek.Nagyon-nagyon szeretem őket.Most lenne alkalmunk vidékről pestre költözni,és jó munkát vállalni férjemmel.De oda nem vihetem őket,és valószínű,hogy nem is éreznék jól magukat.Itt nagy udvar van,kinnti bennti cicák.Már a gondolattól a sírás folytogat,hogy magukra hagyom őket.Mamám biztos vigyázna rájuk,de már 72éves,és engem szoktak meg a kis drágáim.Mit csináljak?

2013. febr. 24. 16:05
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
70%
Ez tévhit, hogy a cicák egy lakásban, csak benti cicaként nem érzik jól magukat! Igen is jól éreznék magukat! Lakásban is lehet tartani macskát, ivartalanítani kell őket, kell cicabútor ami egyben a kaparófa, alom, alomdoboz, eledel, és kész, mindenhová macska biztos szúnyoghálót tenni, és ennyi!
2013. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyémek csak az első 3-4 hónapjukat élték csak kint, utána lettek csak benti cicák. Eleinte látszott rajtuk, hogy honvágyuk van, de később nagyon jól megszokták. Nem sokára 11 évesek lesznek :)

Összességében biztos, hogy cicafüggő is, hogy mennyire tud hozzászokni az új helyzethez.

2013. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyik cicám még jól is érezné magát,de a másik imád egerészni,verebet fogni.:)
2013. febr. 24. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy szobacica, semmi gond vele. Szeret vadászni, minden rovart kiirtott már a lakásból, amit talált, illetve nyilván van labdája, kaparófája. Semmi gond nincs vele, nem depressziós... :) A tesója se, ha néhanapján felhozom 1-2 hétre szüleimtől. :)
2013. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem be lehet őket szoktatni lakásba,csak az ablakokat hálóval kell ellátni.
2013. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Lehet rájuk vigyázni, nálunk sincsen két macska mellett háló se az ablakokban, se az erkélyen.
2013. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképp azt próbálom tenni ami nekik a legjobb.:)
2013. febr. 25. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!