Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El fog még menni a macskám?

El fog még menni a macskám?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam rá az utcában, 1hét,és 2 nap kóborlás után.Lány macska.Voltunk ivartalanításon,de csak az egyik petefészkét tudta kivenni az orvos a másikat elkötötte,állítólag nem fejlődött még ki neki.Pedig már több mint 6 hónapos volt,és 4 kg.Úgyhogy sajnos eljött amítől féltem a tüzelés.Nagyon le volt fogyva szegényke,sokat evett,alszik.Már eltelt egy nap,kinnt is volt az udvaron.De nem ment el messzire.Lehet hogy már nem fog?Kinnt nyávognak a macskák éjszaka,de rá sem hederít,sőt alig mert kimenni a szobából először.Ja,és előtte egy héttel kapott atkára szurit,valamelyik szomszéd macskától elkaphatta.Most újra be kell majd oltatni,vagy az még hat neki?

2013. márc. 13. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy szuri kell-e még neki, azt a dokitól kérdezd meg.

Szerintem az idén már többször nem fog elkóborolni, elmúlt az az idő, túl vannak már mindenen. :)))

Hogy ő milyen "eredménnyel" zárta, majd kiderül hogy lesz-e kismacska vagy nem!

Etesd, itasd, egy kicsit hozd rendbe a szőrzetét, hagyd pihenni, majd helyre-rázódik.

2013. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!