Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy lehessen egy cicám?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék valamilyen állatot itthonra. Sajnos panelben lakunk így a kutyát sajnos már kizártam, maradtak a cicók. Nem tudom, hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy jó helye lenne. Amikor felvetettem az állatos kérdést apa azt mondja, nála jobban senki nem szeretne kutyát, macskát de kínzás nekik a panel lakás és az 5órás egyedüllét. Valamint azt is mondta, hogy büdösek és a szaguk átjárja a ruháinkat stb. ő nem akar büdösen dolgozni járni...

A nagyszüleimnél van két kinti cica+ vagy 10-et még etetnek. De az nem ugyanolyan. Alig látom őket, pedig nagyon "jó fejek".

Hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy nekem szükségem van egy állatra?

Igaz cica, de hordanám sétálni is, foglalkoznék, játszanék vele. Minden álmom egy bundás cica, aki bent él velünk.


2013. márc. 24. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes? Hát akkor mit szóljak én? :DDDDDD

Szinte ugyanezt érzem mikor hasonló helyzet áll elő, nekem pl.: most lesz 2. macskám, csak éppen már nem kell engedélyt kérnem.

Szerintem neked lesz saját cicád és tök boldogok lesztek! És maradj is ilyen hangulatba! :)

2013. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Remélem énis.
2013. márc. 28. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!