Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Esett már ki a cicátok az...

Esett már ki a cicátok az ablakon? Túlélte?

Figyelt kérdés
Az én kiscicicám kiesett ma a hatodikról. :( Rögtön mentünk is a kórházba. Nem tört el semmije. Megultrahangozták, úgy néz ki nincs belső sérülése, de ez még nem biztos. Bent tartották éjszakára. Szerintetek túléli? Nem tudom hogy fogom elviselni ha nem. :(
2009. szept. 19. 21:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kiscica jól van, lehet hogy este már haza is hozhatom. :)
2009. szept. 20. 09:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Hála a jó égnek! Szegény cica, de mostmár jólvan:) Sok szerencsét,és sok évet neki!
2009. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a szomszéd cicája esett ki az erkélyről(ő egyébként a mi cicánk tesója)és túlélte,de elég sokáig nagyon félős volt,de ma is úgyanúgy feugrik az ablakba,erkélyre...

nekem mázlim van a cicámmal,mert ha látja hogy nyitva van az ablak,nem ugrik fel,hanem megvár,míg becsukom:)

2009. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök hogy a cicád épp bőrrel megúszta a balesetet.Nézz utána mert lehet kapni kifejezetten erre a célra való hálót így nem kell száműzni az erkélyről vagy ablakból és mégis biztonságban van
2009. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencséje volt a cicádnak! Örülök, hogy nem lett baja.
2009. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nemrég értünk haza. Már evett, ivott, pisilt, kakilt, mosakodott, doromobolt. Most alszik az ágyában. :)

Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen szerencsésen átvészelte. csak fáj az egyik lába. Még majd megyünk röntgenre. A kitört fogai tényleg tejfogak voltak, meg megrepedt az álkapcsa, úgyhogy egy darabig csak pépeset ehe. De ennyi.

Mindenkinek köszönöm a bíztatást! :))

2009. szept. 20. 21:39
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha már minden megoldódott akkor ez kicsit offolás lesz:

Pontos vizsgálatok voltak ebben a témában. Egy macska zuhanásának veszélyei nem a klasszikus 'szabályok szerint' növekednek, a hetedik emelet egy 'határ' ami fölött a zuhanás kockázatai csökkennek. Ez annak köszönhető, hogy minél több ideje van egy zuhanó macskának felvenni az ejtőernyőszerű testhelyzetet annál lassúbb lesz a zuhanás a 'becsapódáskor' és annál jobb a lábak lassító munkája a földreérkezéskor. Így jellemzően 'csak' álkapocstörés, -repedés, estleg agyrászkódás éri őket.

Ráadásnak kikerestem egy linket is ebben a témában:

[link]

2009. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az én növéremnek a 10.-röl esett ki és vérzett az orra-szája álkapcsa is eltört és mire odaértek az orvoshoz alig élt már szegény és igy az orvos elaltatta:(((
2010. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!