Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Annyira sajnálom hogy egész...

Annyira sajnálom hogy egész nap egyedül van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátom pár napja szerzett 2 kiscicát (7hetesek) a lakásába. (panel) Sajnos tegnap az egyik kiscica kizuhant a 3.ról, mert valahogy kiszaladtak az erkélyre, lebénult szegénykém a hátsó lábaira, és el kellett altatni.:( iszonyatosan megviselt, de nem is én vagyok a fő probléma hanem a cica testvérkéje:( Szegénykém egyedül van naponta 8-10 órán át a lakásban, sokszor keresi a tesóját, annyira unatkozik a kis drága, megszakad érte a szívem. sajnos én másik városban élek, suliba járok, nem tudok a cicával lenni amíg a barátom dolgozik.

nem tudom, hogyan fogadtassam el szegény cicussal hogy meghalt a tesója... meddig fogja keresni még ?:( ráadásul így egyedül annyira magányos, nemtudom mit tudna csinálni egész nap. nemlesz valami baja ha egész nap egyedül van? én mit tudok segíteni neki?

kb 2 naponta megyek barátomhoz, ha tudok ránézek a cicára amikor ő dolgozik, hétvégén vele vagyunk, de hét közben? csináljak neki játékokat? mivel tudnám enyhíteni a magányát? annyira kicsi még, úgy sajnálom:(


2013. ápr. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehetne egy hasonló korú játszótársat, másik kismacskát szerezni.
2013. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy társat, viszont 7 hetes macska nagyon kicsi még bőven az anyja mellett a helye, de próbáljatok meg hasonló korút szerezni mellé, hogy rendesen tudjanak játszani. Ilyen kis korban hamar felejtenek. Az erkélyt, meg az ablakokat pedig sürgősen macskabiztossá kell tenni, rácsot vagy macskahálót szereltessetek fel.
2013. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
nehogy szerezz még egy macskát, így is megöltetek egyet!!
2013. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy még az anyja mellett lenne a helye, de a tulaj gyorsan meg akart tőlük szabadulni, és így elhoztuk őket!


kedves utolsó, go f*ck yourself :)

2013. ápr. 18. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy másik kismacska a megoldás. De remélem, azóta már lett neki egy játszótársa. :)
2013. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!