Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éves sziámi cicám nagyon...

2 éves sziámi cicám nagyon sovány. Hiába próbálom felhízlalni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a költözés megviseli,ez volt a második ,sokat fogyott szegény,most űzőben volt,ezért megint fogyott.már nem hajkurássza lányokat,de gizda és egész nap alszik,eszik de nem sokat,kér is abból amit szeret.nagyon aggódom.

2013. máj. 1. 22:38
 1/6 anonim válasza:
Orvoshoz vitted mar?
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:

Ha jól olvasom, fiú a cica. Nos, a miénk is fiú -volt. Annyira rágyúrt a kandúr-mivoltára, hogy csontsovány volt.

Egy ivartalanítás és egy vitaminterápia megoldotta ezt és most már egy jó húsban lévő cicus.

2013. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sziámi cicák általában soványak. Az viszont hogy nem sokat eszik nem a legjobb jel. Gyógyszerész vagyok egy csomó jó dolgot tudok neked ajánlani de ide nem írható ki mert a név reklámnak számít akkor is ha nem gyógyszert írok az én cicám mindig talpra állt még:-)))imádom ŐT!!!Ha adsz privát e-mail címet részletesen elküldöm neked!

Évi

2013. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
Ivartalaníttasd, és akkor hízni fog!
2013. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet férges
2013. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!mikor költöztem kapott féregtelenítőt,tehát nem lehet baj.kiheréltetni nem akarom szupi kis tenyészkan.ha jól írom Calopet-et adok most neki,doki ajánlotta.ha nem javul visszaviszem.lehet hogy csak a kandúrkodást heveri ki,mert kijárós cica,és éjszakánként megharcolt s környékbeli lányokért,van 1-2 sebe.azok szépen gyógyulnak.
2013. máj. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!