Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám! Hogy éljem...

Meghalt a cicám! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este Vaki cicám Örökre elment. Nem tudjuk mi lett vele, ki jött velem az udvarra, és mikor a kaputól visszajöttem már feküdt és rángatózott. Gyorsan bevittem,szóltam anyának,elmentünk az orvoshoz,aki csak ránézett, és azt mondta súlyos epilepszia,de nincs nála semmi,nem tud semmit adni :)37 Azt mondta,h adjunk neki a másik cicánk gyógyszeréből,Ő is epilepsziás. Adtunk, kicsit enyhült a görcs,de nem állt le...aztán a kis szive nem bírta... Kb. 3/4óráig szenvedett szegény kiscicám,végig szenvedve,amit soha nem fogok tudni megbocsátani se magamnak,se az orvosnak...

Máris annyira hiányzik, nincs aki itt doromboljon, dugja a kis fejét, hülye hangon nyávogjon, és állandóan egyen...adnék neki egész nap,csak jönne vissza!

Kimondhatatlan Űr maradt utána....


2009. szept. 29. 14:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt! És szerezz be egyszer egy nem epilepsziás macskát is! :((( Szegény Vaku!:(
2009. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Van még rajta kívül 4 cicám. Mind ivartalanított. De ha eljön az ideje biztosan örökbefogadok egy kis vagy nagycicát! Ő is befogadott volt...

Szerintem nem epilepsziás volt a cica! A kis mellkasa is szörcsögött...és az nem vall az epilepsziára, tudom jól.

A másik cicáról is kb. 8-9hetesen derült ki,hogy beteg. De mosz ezért nem tehetem ki újra,és nem is tenném! Gyógyszert szed, és semmi baja! (Kb.2hetes kora óta van nálam, kitették,én neveltem fel!)

2009. szept. 29. 15:40
 13/29 anonim válasza:

Sajnos ez a 4. cicám,már 3 meghalt...énis túléltem... :(

12/F

2009. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Az én Géza cicám két éve 17 évesen halt meg nekem kellett elvinni hogy elaltassák.Szörnyű érzés volt,és nekem ő volt az egyettlen cicám.Nem is bírtam sokáig és haza hoztam Foltit a csintalan kis örökmozgót ő semmiben sem hasonlít Gézára de nagyon imádom.
2009. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon együttérzek veled, nekem 2 hete a kutyusom távozott 1hónapot küzdöttünk érte ugyhogy nem volt ilyen hirtelen de nagyon megértelek, én minden nap sírok egyszerűen hozzá tartozott az életünkhöz. Ilyenkor bármit nem lehet mit mondani sajnálom, részvétem minden olyan bután hangzik ezt csak az értheti aki már átélt ilyet. Ha csak fele annyira szerettétek azt az cicát mint mi a kutyust ez örökre fájni fog. Mi most uj kutyust fogadunk örökbe, már meg is van kit, tudjuk hogy sosem fogja tudni helyetesíteni de nekünk egyszerűen kell egy mozgo szőrgombóc a házba. Kimondhatatlan fájdalom marad a helyén még én sem tudom mikor vagy egyeltalán valaha enyhül-e ez a fájdalom, most csak ismételgethetném amit nekem is mondogatnak hogy boldog élete volt, jobb így neki stb.... de ez nem segít, de az élet megy tovább sajnos, hiába maradsz otthon egésznap zokogva kell menni suliba/dolgozni vásárolni takarítani főzni és élsz tovább...
2009. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem áprilisban halt meg az 1 éves cicám, el kellett altatni, én vittem az állatorvoshoz, a mai napig fáj. Imádtuk! Nekem ő volt "A MACSKA". Napokig csak bőgtem-ma is fájó szívvel gondolok rá.

Azóta itt futkározik 2 szőrgombóc, 3 hónaposak, és most az egyiknek valami baja van, elvesztette az egyensúlyát egyik pillanatról a másikra - kérdést kiírtam. Itt bőgök a gép előtt - nem bírom ki, ha vele/velük is történik valami!!!

2009. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést!

Én nem szerettem, IMÁDTAM a cicát,úgy ahogy a többieket is. Mindent megadok nekik,amit tudok.

Csak rettenetesen fáj,hogy nem tudtam rajta segíteni! Hiába vittem orvoshoz, hiába csináltam bármit,mégis meghalt...és nem tehettem semmit,azon kívül,hogy mellette voltam...szegénykém úgy könyörgött...:'(

2009. szept. 29. 21:32
 18/29 A kérdező kommentje:

Kedves 20:18-as!

Nekem a kutyámnál volt olyan,hogy elvesztette az egyensúlyát, de Ő már 13. éves volt. Kiderült,hogy agyvérzést kapott, kezeltettük...gyógyult, aztán egyik reggelre mégis elaludt a kis kosarában...

De lehet középfül gyulladás is,annak is lehet ez a jele...

Voltatok orvosnál?Mit mondott???

2009. szept. 29. 21:34
 19/29 anonim ***** válasza:
Nagyon együttérzek veled, én is rettenetesen kiborulnék ha meghalna a kiscicám. előre félek attól, hogy egyszer itthagy... most hagyj magadnak időt, gyászold meg, majd ha úgy érzed, képes vagy egy új állatka szeretetére, vegyél magadhoz egy új kis csöpp cicát. idővel enyhülni fog a fájdalom és jó szívvel fogsz a cicára emlékezni, nem bánattal.
2009. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon köszönöm az együttérzésed!:)

Sajnos ma megint temettem egy cicánkat, Ő is így halt meg. Ő a 6.cica,akit megmérgeztek...(ezis kiderült).

Hugomé volt,nem is tud róla...el sem tudom képzelni,hogy mondjam el neki:'(

2009. okt. 1. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!