Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám! Hogy éljem...

Meghalt a cicám! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este Vaki cicám Örökre elment. Nem tudjuk mi lett vele, ki jött velem az udvarra, és mikor a kaputól visszajöttem már feküdt és rángatózott. Gyorsan bevittem,szóltam anyának,elmentünk az orvoshoz,aki csak ránézett, és azt mondta súlyos epilepszia,de nincs nála semmi,nem tud semmit adni :)37 Azt mondta,h adjunk neki a másik cicánk gyógyszeréből,Ő is epilepsziás. Adtunk, kicsit enyhült a görcs,de nem állt le...aztán a kis szive nem bírta... Kb. 3/4óráig szenvedett szegény kiscicám,végig szenvedve,amit soha nem fogok tudni megbocsátani se magamnak,se az orvosnak...

Máris annyira hiányzik, nincs aki itt doromboljon, dugja a kis fejét, hülye hangon nyávogjon, és állandóan egyen...adnék neki egész nap,csak jönne vissza!

Kimondhatatlan Űr maradt utána....


2009. szept. 29. 14:32
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

5cicámból, már csak 3van! 3nap leforgása alatt!(Meg a többi megmérgezett állatkáról ne is beszéljünk.) Ez nem véletlen! Holnap feljelentést teszünk!!!

Az biztos,hogy mindent megkaptak, imádtam őket, ki volt ny@lva a fenekük...

Miért így kellett meghalniuk?

Az egyik életben maradt cicám lelkibeteg azóta! Elvesztette hétfőn a fogadott tesóját, és most a párját is(persze ivartalanítva voltak). Mindig mosdatták egymást,együtt játszottak...

2009. okt. 1. 20:39
 22/29 anonim ***** válasza:
Az a helyzet holgy az én kolyokcicam is meghalt 2010 februárban most is konnyezik a szemem és nem élem tul annyi szent
2010. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Talán itt meg tudják vigasztalni egymást a szomorú gazdik....... :'(

>> [link]

2010. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

hidd el tudom milyen érzés. az én cicám ha halt meg :'(

elütötte egy autó. az anyu gyorsan berohant vele a lakásba, újra próbálták éleszteni/szívmasszázs/de semmi....

nagyon hiányzik, a dorombolása,hogy odabújik hozzám, és hogy minden reggel mielőtt suliba megyek beengedem a lakásba...:'(

2010. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Nekem tegnap halt meg a cicám :'(!Csak 5éves volt ő volt a 3.cicám akit elütött az autó :(!De ő is a volt a legkedvesebb,annyira rossz érzés az ember csak egész nap sír amikor meglátja a dolgait :(!
2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Nekem ma halt meg a cicám:( Nem tudom mi lett vele, a kutyára gyanakodom, de ő sose bántotta és a tetem sem volt széttépve, nem volt beleharapva... Csak feküdt a földön, ahogy az ölemben feküdt eddig és nem mozdult:(( Átérzem akkori helyzeted, még most is piyergek:/ Amúgy te már jobban vagy?
2012. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 showmyname válasza:
Nekem tegnap ment el, nagyon szerettem, és én is ebbe a helyzetbe vagyok. Én annyit csináltam, hogy készítettem róla egy emlékfilmet a megmaradt képiből, sajnos videó nem volt róla ;(
2015. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én éltem át a lerosszab cicahalál(okat)t


Gombolyag cuki cica volt reggel mindig felágaskodott az ágra hogy felkeltsen ,amikor sírtam mindig odajött,amikor megkarmolt rámnézett és kiment,kiscicái születtek és egy nap döglötten hozott be egyet és nézte hogy csináljunk vele valamit dehát azmár...egy cicájamaradt meg evett egy mérgezett egeret,és bejött nézte hogy futkozik a házban,aztán a mama este kivitte,betette az istállóba(üres)és reggel meghalt nincs róla fénykép(volt de a telefonról valaki eltűntette),a gyermeke ugyanolyan,gombolyagot sosem fogom elfelejteni....


Aztán volt egy Zoém aki fiú volt,és mérgezett egeret evett ő is meghalt,a világ legszebb cicája volt,

Aztán sok macskám elment vagy betegségben halt meg esetleg a kutya...de ezt nem ejtem név szerint,mert tudom hogy ha az új kutyák nem lennének itt Trudi még mindig lenne..és ezt megbosszulom

2019. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálunk is valaki mérgez ez tuti sőt mindenki csak mi nem,mist nekem biztos lenne 50 macskám a halottból
2019. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!