Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha lavórba, hypós vízbe be...

Ha lavórba, hypós vízbe be van áztatva a ruha, akkor fennáll a veszély, hogy a cicánk belenyal a hypós vízbe? Vagy érzi, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:34
 1/6 eNerdzsy ***** válasza:
A hypónak erős klór szaga van ezért kizártnak tartom, hogy bármelyik állat inna belőle.
2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

simán belenyalhat,de nem lesz baja a hypótól,

már te is rengeteg hypót megittál,mert a vízművek ,évtizedek óta nyomnak-kevernek az ivóvízvezetékbe tömény hypót,

2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a mi cicáink nem szoktak belenyalni a hypós vízbe, pedig én is áztatok általában türcsiket és anyum is szokta a fehérneműket és a lepedőket is :) bár lehet macskája válogatja...de a mieink tényleg nem nyaltak még bele, gondolom mert büdi :)
2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk a benzinkutunkon ,koszos vödörben, ki van rakva ablakmosó víz,jó habos,

na,a lüke kutyánk arra jár rá,és vigyorogva lafatyolja azt a trutyit befele,

az ő táljában ott a tiszta ,friss víz,arra rá se néz,

mikor ezt először láttam,nem akartam hinni a szememnek,

2013. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskám már többször is beleivott a Domestos-os vízbe, a hülye gyerek... baja nem lett.
2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez az... a domestos nagyon vonzza őket, a hypó is lehet hasonló hatással van rájuk, ezt nem tudom. Bele nem essen, mert az nem tesz jót neki, a bélflóráját tönkre vágja, igaz gyógyítható, de hasmenés meg még pár tünete van a dolognak.
2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!