Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyszerübb cica fürdetés?...

Egyszerübb cica fürdetés? Nememgedi rendesen kiirni amit szeretnék ezért bövebben lent

Figyelt kérdés

Ti hogy tudjátok a cicátokat megfürdetni?:) Nálunk szinte lehetetlen:) kiugrik a kádbol, és mire visszateszem és letudom tusolni kész káosz:) mostis tele vagyok karmolásokkal, mert kb 1 orája fürdettem meg:)

nemtudtok valami jo modszert amivel egyszerübb a fürdetés?


2009. szept. 30. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyokos: a kérdező azért akarja a macskát fürdetni, mert szerinte "büdös". azt már én is leírtam, hogy akkor valóban indokolt a fürdetés, ha komoly szennyeződés érte a cicát (olaj, szurok..stb) de amúgy tényleg hülyeség fürdetni. egészséges macskának mellesleg nincs olyan penetráns szaga, ami indokolttá tenné a fürdetést.
2009. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A cicákat nem kell fürdetni. Ha egy idő után koszos és büdös, akkor nem tisztálkodik. Ha nem tisztálkodik, akkor valami baja van.
2009. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Néha nem árt a fürdés nekik sem. Van cica aki szereti is. Szerintem ne folyó víznél fürdesd. Vigyázz hogy ne menjen víz a fülébe, orrába, szemébe. Meg keress valakit aki fogja amíg mosod és úgy könnyebb:)
2009. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálunk az első fürdés spontán jött. Belelépett a kakijába, igen büdi volt, és tele tapiskolta a követ, ment volna föl az ágyra. Fogtam és a mosdókagylóban próbáltam lemosni a tappancsait, sikerült is beszappanozni, de annyira hadakozott, hogy már nyakig vizesek voltunk mind a ketten. Erre fogtam, egy határozott mozdulattal be a kiskádba és simán zuhannyal átmostam az egész macsekot. Meg volt szeppenve, de ott már nem nyevákolt. Aztán egy fürdőlepedő meg egy törölközővel megtörölgettem, utána megszárítottam hajszárítóval, azt nagyon szereti, de addigra már nyalogatta a kezemet :) Azóta is már kétszer megfürdettem, semmiféle sampon, csak is kizárólag mindentől mentes bio szappannal, aminek még illata sincs. Gyönyörű a szőre és szerintem ez az egészséges.
2013. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!