Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt mar nem birom tovabb. Mit...

Ezt mar nem birom tovabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A macskam menstrual es lehasal a foldre de a hatso labai jarnak. Kozben fulsuketitoen nyavog. Apa azt mondta hogyha nem csititom el, akkor anyonveri. Mit tegyek? Mergemben mar megfogtam a labat es befogtam a szajat.

2013. máj. 14. 14:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretném oda adni senkinek, mert ő a kedvenc cicám. (De most haragszok rá) Ja meg most az előbb voltam kint nála, és úgy bújt oda hozzám.

Szerintem a kutyát is idegesíti, mert nemrég megfogta, és rámorgott. :/ Nem nagy kutya, kb. akkora mint a macsek.

2013. máj. 14. 14:54
 12/27 A kérdező kommentje:
Lol! Nem igazán dobtam. Óvatos vagyok vele. Inkább hogy is mondjam, lendületesen raktam a padra.
2013. máj. 14. 14:57
 13/27 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Ha csak te szereted és senki más a családban és emiatt téged is megutálnak akkor nem szülők azok, nem költenek a lányuk kedvenc állatára, mondjuk úgy én se költenék ha össze-vissza dobálgatnád lefogod a lábát és erőszakkal a száját, bocsi hogy ezt mondom de neked nem való macska, mert velük nem szabad így bánni ahogy más állattal sem, most gondolj bele a te kezedet fogják le vagy fogják be a szádat, dobálnak a földről a fára és vagy meghalsz vagy nem...
2013. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Jó ez igaz. Tényleg nem szoktam ilyen csinálni, de most teljesen elegem van. A suliban is tökre kiborítottak a fiúk. Tényleg nem szoktam ilyet.

A családban mindenki szereti őt, csak apu nem. :/

2013. máj. 14. 15:02
 15/27 A kérdező kommentje:
Most egy ideje nem hallottam a hangját. Megnéztem, és a padon mosakszik :) Végre abbahagyta. Lekopogom.
2013. máj. 14. 15:05
 16/27 A kérdező kommentje:
Megint kezdi. :(
2013. máj. 14. 15:08
 17/27 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Édes istenem, hogy lehet ilyen felelőtlen állattartó valaki!


A tüzelés nem egyik percről a másikra történik, egyik percbe tüzel a másikba nem.. nem ez nem így van!


Szegény cicát nagyon sajnálom, hogy egy ilyen helyre került ahol dobálják, meg ütik verik, amikor a tüzelés az egy ösztön, azt nem lehet kiverni belőle!


Vigyétek el ivartalaníttatni, mert a kedvenc cicád, nem sokáig fog életben maradni így!

2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristenúristenúristen.....

Ha te így szereted mit csinálnál ha utálnád?

IVARTALANÍTÁS!

Az ösztönből jövő tüzelés miatt vered?Ha te menstruálsz a szüleid is csapkodnak vagy mi?


Eddig te vagy a legbetegebb kérdezős állattartó akit itt láttam és szívből sajnálom a cicát.

Téged nem,mert semmi jóindulat nincs benned.Valószínű apai ágról jött a lelketlenséged.

2013. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :'( De nem lehetne valahogy átmenetileg elcsitítani?
2013. máj. 14. 15:12
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem macskakedvelők izgatására szánt trollkérdés, akkor vidd el az állatorvoshoz.
2013. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!