Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az ha a kijárós...

Shelli kérdése:

Normális az ha a kijárós cicám velem alszik?

Figyelt kérdés
Nem régóta lakunk kertes házban, és most már jön megy az én kis panelcicám önállóan. Szeret velem aludni, de koszosak a tappancsai, néha tiszta sár az egész, amit fölhoz az ágyunkba.... Nálatok alhat az ágyba a kinti cica?
2013. máj. 21. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.
2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem,sőt semmilyen állat sem aludhat!Akármennyire is szeretem az állatokat köztük a kutyáimat macskáimat,mégis csak állatok és kint a helyük! Nem kell nekünk az,hogy csupa kutya illetve macskaszőr legyen minden,hiába is takarít az ember...akkor sem!
2013. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, hogy te hogyan érzed, mennyire tudod így elfogadni. A tappancsait mikor beengeded gyorsban lelehet törölgetni, ha nagyon piszkos, poros vagy büdös, akkor én enyhén macska samponos vízbe mártok egy törölközőt (az övét) és átdörgölöm vele, utána sima vízzel és szárazzal. Ilyenkor persze nem engedem ki száradásig, de nem is akar menni. Az ágyneműt meg gyakrabban váltom/mosom és ennyi. Én is elgondolkodtam, hogy nagyon furán viselkedem, mert egy csomó mindentől undorodom, ettől meg valahogy nem, pedig tisztában vagyok vele, hogy azért nem teljesen higiénikus, de nekem belefér, mert bevállaltam a cicát és én így szeretem, hogy szinte mindent megtehet, ami neki tetszik, mert én így látom szabadnak, boldognak.
2013. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az eloszobaba bejohet kanapera,a haloba a parom sem nagyon szereti de ha bejon az ablakon es reggel velunk kel nem merges.kettonk kozott szokott elnyulni :)

Persze ez csak tavasztol oszig amig nincs ho,sar,stb. Amig jo ido van mert en sem szeretem a mancsnyomokat

2013. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutna hogy kizárjam. Nálunk kutyaajtó van úgyhogy mindenki (2 kutya + a cica)akkor jön-megy mikor kedve van :)

Én is pont úgy vagyok vele, hogy csomó dologtól undorodom, de ez más ez csak homok...

2013. máj. 23. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kijárós cicám van és ebből 2 rendszeresen az ágyunkban alszik. Hiába kijárósak, az éjszakákat általában bent töltik és sokszor alszanak velünk. Nem szokták összesarazni az ágyneműt, nem egyből huppannak az ágyba ahogy bejönnek hanem tisztálkodnak előtte általában. Ahol állatok vannak amúgy is gyakrabban kell takarítani szóval ettől nem lesz koszos vagy büdös az ágy vagy a lakás.
2013. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!