Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetesen nem hajlandó...

10 hetesen nem hajlandó macskakaját enni. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Pár napja hoztam egy perzsa cicát, fogai szépen megvannak, mégsem hajlandó semmilyen macskakaját megenni. (Hill's száraz, meg tasakos)

Ilyennel még nem igazán találkoztam, pedig gyakorlott macskatartó vagyok. Mit adjak neki? Tejfölön meg tejen csak nem élhet.


2013. jún. 11. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit evett ott, ahonnan elhoztad?


Az én cicám Royal Canin Kittent, de aztán rájöttem, hogy a fajtatápját jobban eszi, de ennél még jobban szereti a konzervet és a főtt húst.

Biztos nem az étvágyával van a baj?

A cica, ha éhes, akkor eszik. Muszáj vagyok ezt csinálni a cicámmal, mert hajlamos lenne koplalással kikövetelni tőlem az egyébként estére szánt konzervet vagy húst.

2013. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma mentem vissza megkérdezni, hogy mit evett, kiderült, hogy eddig csak szopott. Érdekes, mert eléggé sovány. Ma adtam neki kenőmájast, az úgy ahogy ízlett neki. Meg rizst evett rántott hússal. De attól félek, hogy a házi koszt tartalma édes kevés egy kiscicának.
2013. jún. 12. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi így csináltuk cicáinkkal,akiket kb.3 hetesen találtunk:

Egy igeig csak konzervet adtunk nekik,aztán mostmár nagyobbak,kb.8 hetesek.Elkezdtük azt,hogy a konzervhez rakunk eg kis szárazat és napról napra veszünk el a konzervből,és többet adunk szárazból.Szerintem ez a módszer jó.Sok sikert!;)

2013. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!