Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lakhelyem és a munkám...

A lakhelyem és a munkám bonyolult, de nagyon szeretnék egy macskat, bevállaljam?

Figyelt kérdés
Harmadikon lakom panelben, nem sok termeszet van a kozelben, igy abszolut benti cica lenne, a munkam idobeosztasa eleg keplekeny, reggel megyek keso delutan jovok, sokszor este 11 utan is. A lakas eleg kicsi, de vegulis egy szoba a cicae lehetne. Volt mar tobb cicam is kicsinek, de gazdi, eltarto soha nem voltam, igy ujonc vagyok. Sokat gondolkozom, de mindig arra jutok, hogy allatkinzas, viszont nagyon imadom oket. Nem tudom milyen cica a megfelelo ehhez a kornyezethez, estleg kettot, hogy ne oruljon meg, kant akarok mindenkepp, de melle fiu vagy lany nem tom...stb. Jo lenne ha egy segitokesz emberrel ezt itt meg tudnam informaciodusan beszelni. Koszonom:-)

2013. júl. 14. 02:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jolvan, koszonom szepen, sokat segitettetek:) azert eleg szelsosegesek a valaszok, mindket vegletnek megvannai a sajat helytallo ervei, ugyhogy nekem kell dontenem...most arra hajlok, hogy legyen egy kan cicus:) jo cicazast nektek, meglatjuk mikor sikerul csatlakoznom:)
2013. júl. 14. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!