Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicáimmal?

Mi lehet a cicáimmal?

Figyelt kérdés
Egy hétig nyaralni voltunk,ezalatt a cicáim kint voltak és a szomszédom etette őket. Tegnap,mikor megérkeztünk látszott,hogy kicsit bágyadtak,meg az egyik tüsszög is. Kicsit a szemük alapján is betegnek látom őket,de csak könnyeznek egy kicsit. Esznek rendesen. Arra gondoltam,hogy talán megfáztak,mert pár napig kicsit hidegebb lett az idő hirtelen. A sok alvás miatt gondoltam mérgezésre is,de csak lenne már valami komolyabb bajuk,több mint egy nap után,vagy nem? Orvoshoz azért nem vinnénk őket egy kisebb náthával,de ha komolyabbra fordul,akkor mindenképp. Szerintetek mi lehet velük? Kéne aggódnom,hogy valami komolyabb? Nagyon köcsi a válaszokat :)

2013. júl. 15. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A sok alvás lehet attól, hogy megfáztak, bár amikor az enyém volt megfázva, nem aludt többet.

A szemükre főzz kamillát, én azt szoktam ha gáz van velük. Bentről kifelé töröld, egy törlés -egy vatta.

Naponta 3* kell pár napig, de másnapra más jobb lesz.

Tehetsz a vizük mellé is kamilla teát, az enyém megissza :-)

Ha rosszabb, akkor irány a doki, mert egyszer, amikor az egyik kutyám furán -viselkedett, és 3 napig húztam a dolgot mire orvoshoz mentünk.... elkapta a másik is, 2* kellett orvosnak látnia, és 20.000FT volt a kettő. De a 4. napra már úgy köhögtek, hogy azt hittem megfulladnak, a férjem nem is ment dolgozni.... :-)

2013. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 miau99 ***** válasza:
A macska NEM tud megfázni a hidegtől, kivéve, ha hidegebb helyre viszik őket a megszokottnál, de nyilván nem voltak Szibériában. Alkalmazkodtak az itteni körülményekhez, attól, hogy lehűlt nem fáztak meg. Kamilla tea jó a szemükre, de ha könnyes, akkor lehet, hogy belekaptak egymáséba, mi ezt embereknek való kenőccsel kezeltük, ezt a doki ajánlotta, és nagyon hamar rendbe jött. Lehet, hogy macskanáthásak, szerintem várj egy kicsit, és ha nem látsz javulást, irány a doki. Majd írd meg mi lett a cicákkal.:)
2013. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. A cicáim azóta is sokkal többet alszanak,bágyadtak,,viszont mostanra a mérgezést kizártam... a tüsszögés elmúlt. A sok alvás meg remélem csak a meleg miatt van :)
2013. júl. 22. 15:33
 4/4 miau99 ***** válasza:
Örülök, hogy jól vannak a cicusok.
2013. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!