Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Mi legyena cicáimmal?

S. O. S! Mi legyena cicáimmal?

Figyelt kérdés
Van 2 darab ivartalanitott kandúr cicám. A szomszéd kutyáját tegnap megmérgezték én pedig aggódom a macskák miatt. Mi legyen?? Mit tegyek ez ellen??

2013. júl. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A macskákat talán nehezebb beetetni... de figyelj éjszaka a zajokra, nézz körül az udvaron naponta többször is, nincs-e valami elhullott állat csalinak...
2013. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elővigyázatosság a fontos. Ha megteheted, hogy 1-2 napra beengedd őket a házba/pincébe, az is tökéletes.

De ha muszáj őket kinn tartani, mindenképpen nézz szét gyakran a kertben hogy nincs-e valami furcsa (esetleg csapda vagy ilyesmi).

A kajás/innivalós tálakat (ha a cicák befejezték az evést/ivást) mindenképpen vidd be a házba (nehogy tegyenek bele vmit).

Figyelj a zajokra.

2013. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
o.O cicákról van szó nincsenek kiakadva, ha nem a tálkájában van a kaja... Szerintem is jó lenne ha egy ideig bent lennének, de esetleg próbálhatnál kiplakátolni, hogy a környéken valaki lemérgezi a kutyákat macskákat és nagyon figyeljenek, hátha az illető gatyába csinál és nem mer lépni. Remélem nem lesz semmi bajuk... :( az én cicámat megmérgezték, ha tudnám ki volt...
2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem is hasonló történt csak nálam az állt fent:

volt 2 nap perzsa macskám 1 fiú/1 lány meg nekik kiscicájuk (3.2lány ,1fiú) a nagyokat ki engettem mindig mivel nagy kertes házunk van. Kiengettem és szerintünk a anyukája vagy az apukája valami mérgezett ételt hozhatott a kicsiknek ami miatt meghalt a 4 perzsa macskám.Az apukája nem evett belőle.

2013. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!