Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fáraszthatjuk el a...

Hogyan fáraszthatjuk el a cicánkat?

Figyelt kérdés

úgy kb. 2 hete vettünk magunkhoz egy kismacskát,de nem bírunk vele,egyfolytában támad minket,rágja a kezünket,a lábunkat,mindennek nekimegy ami mozog előtte.minden kis résbe elbújik,nappal alszik,amikor délután hazaérünk,akkor éli ki a hiperaktivitását.egész éjjel játszani akar,sír ha nem játszunk vele és nem simogatjuk,ráadásul soha nem akar egyedül lenni,és mindig felmegy az ágyra és ott akar aludni.reggel egyszer arra ébredtem fel hogy nyalogatja a fejemet,huzogatja a hajamat,anyukámnak meg rágta és nyalogatta az orrát.

Mit gondoltok hogyan lehetne elfárasztani?


2013. júl. 30. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyetek magatokhoz egy másik macskát és szokkassátok össze őket. :) Ìgy biztosan nem fognak unatkozni! :)
2013. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem feltétlenül kell másik macska. Az én cicám is ilyen volt kicsinek, kb 5 hónapos koráig. Aztán ivartalaníttattuk, megnőtt nagyobbra, és mintha benőtt volna a feje lágya. Most lustul alszik eszik. Néha azért játszik, rohangál, de már nem olyan kattant módon mint kiskorában. Mindemellett én is gondolkodom egy második macskán, mert néha hiányzik a játékossága, és nem nagyon bírom mozgásra, így hízik mint egy disznó.

2013. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!