Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az idióta szomszédom féreg...

Az idióta szomszédom féreg kutyája, már a 4. -ik macskánkat harapta szét a saját udvarunkban. Hiába kérjük, hogy ne engedje el a kutyáját! Csak nevet és azt mondja, hogy legalább nem lesz olyan sok macskánk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok.Ez a cica olyan édes és gyönyörű volt,mint a cicakaja reklámos kiscicák.Nem beszélve a másik háromról.

Mindig a szívem szakad meg,de a szomszédom egy dilinyós,nem is érdekli a dolog.Egy kis viccel elüti a dolgot.

Legszívesebben kinyírnám a kutyáját,de akkor még én kerülnék bajba.


2009. okt. 24. 18:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%
Ha lenne egy cseppnyi józan eszed nem hoznád összefüggésbe a haszonállatok elfogyasztását a kedvtelésből ill. bosszúból öléssel. Az ember mindenevő, alapvető hogy húst fogyasszon ah ezt nem teszed az megint csak a szellemi szintedet tükrözi. Mint az eddig össze hozzászólásod.
2009. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Jah!

Szellemi szint?Röhej!!!!!Nevetséges vagy!!!!!

Abból neked is sok kijutott,úgy látom! :-))))

2009. okt. 31. 18:04
 33/34 anonim válasza:

Kérdező, tudom, ez már régi kérdés, de te szerintem ne kívángass olyat, hogy a mi kedvenceinket belezze ki egy másik. :( Tudom milyen rossz, de attól még nem kell rögtön a kutyát szidni, mert NEM ő tehet róla egyáltalán, hanem a gyökér gazdája, aki elfelejtette szegény kutyát megnevelni... Remélem ezeket a bunkóságokat csak idegességből mondtad! :( Nekem is volt régebben egy szép fehér cicám, akit a szemem láttára ütöttek el úgy, hogy a végefelé már szépen begyorsított az a rhadék... Na sose éreztem olyan dühöt, mint akkor! Ráadásul cigány volt, az egyik szomszédunk. Én vegetáriánus vagyok, szóval a haszonállatok evéséről nem tudok nyilatkozni, de őket is nagyon sajnálom, főleg hogy falun nevelkedtem félig-meddig, és ott is sok-sok háziállatunk volt, és imádtam őket. Most van 2 szép kiskutyám, és ha valaki rossz szándékkal próbálna hozzájuk érni, helyből csavarnám ki a kezét. :) Remélem megoldódott azóta a probléma, ha nem, szerintem a költözésen gondolkozz, vagy tényleg a szögesdrótos kerítés, azon megse próbálna átmászni, főleg ha már ilyen öreg szegény kutyus, ha még él. Ha nem él, akkor remélem elvan az örök vadászmezőkön. :)

És kérdező, részvétem a cicákért! :(

2012. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Most böngészve a kérdések között, ráakadtam a te kérdésedre. Ha olvasod levelemet, írd meg "légyszi", hogy mi lett a történet vége!
2014. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!