Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az idióta szomszédom féreg...

Az idióta szomszédom féreg kutyája, már a 4. -ik macskánkat harapta szét a saját udvarunkban. Hiába kérjük, hogy ne engedje el a kutyáját! Csak nevet és azt mondja, hogy legalább nem lesz olyan sok macskánk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok.Ez a cica olyan édes és gyönyörű volt,mint a cicakaja reklámos kiscicák.Nem beszélve a másik háromról.

Mindig a szívem szakad meg,de a szomszédom egy dilinyós,nem is érdekli a dolog.Egy kis viccel elüti a dolgot.

Legszívesebben kinyírnám a kutyáját,de akkor még én kerülnék bajba.


2009. okt. 24. 18:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

Igaza van az utolsónak.

Az én kutyám már elkapott egy macskát a kertben. De akkor volt kb. 4-5 éves.

2009. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
21%
nem kerülnél bajba nyírd csak ki nyugodtan. egyébként fel is jelentheted.
2009. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
45%

Ha akkora a pofád, akkor nyírd ki te azt a kutyád!

De csak miután magadat nyírtad ki te mocskos sz*r, legalább egyel kevesebb lenne a te sz*rházi fajtádban!

2009. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
41%

Pff, lődd le magad! Te egy önző féreg vagy ez alapján. Semmi közöd az állatokhoz, a maradék macskádat is elvenném tőled, te szívtelen szar. Nagyon szeretem a cicákat, de soha nem fordulna meg a fejemben se azoknak se egy kutyának a megmérgezése, erről csakis a gazda tehet, és tedd félre a jópofizást, ha ez állítólag annyira fontos neked. Szégyelld magad, a te fajtádra még egy tamagocsit sem bíznék rá.

-.-

2009. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

Amugy, a ket utolso valaszolo picit is atgondolta, hogy mit is ir? Pont ez lenne sajat magukrol is a velemenyuk, ha mondjuk (veletlenul?) elutne a kocsi/kinyirna egy balna a kutyajat macskajat, es a balna/kocsi gazdajanak az lenne a velemenye, hogy "legalabb nem lesz annyi"? Mert ha igen, kezdjuk kicsiben, megirjak hol laknak, en elmegyek hozzajuk, es elviszem a penzuk es egyebb ertekuk 10%-at, ugyis marad 90%, nem? Az meg tenyleg csak penz, nem egy (allati) elet, ami elmeletileg egyszeri, es megismetelhetetlen es megfizethetetlen.

Ugyhogy, lehet, hogy nem kellene az indulatat a kutya iranyaba terelnie, de ha a sajat csaladja nem all melle, es meg nem eleg idos, hogy othagyja oket a verbe, mit tegyen? Szoval, itt en azt gondolom, nem a kutyarol szol a dolog, hanem arrol, hogy a kornyezeteben levo emberek pont olyan agyatlan, onzo selejtesek, mint itt joparan. Es a le-fel pontozas matemetikai szabalyai szerint, a jo valasz az, ha valaki a fent emlitett jeleket viseli, es ezt ki is mutatja az irasaban.

Ebbol adodoan, ha o is efele a viselkedes fele mozdul ( titokban fagyallo a kutyanak, majd megjatszott sajnalkozas,) akkor dicseretet erdemel a itteni tobbseg szerint. Meg ha a leirt szavaik ellenkezo ertelmueknek is tunnek...

*Ironia*

2009. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat,egyetértek! :-)

Azoknak meg üzenem,akik elég trágár szavakkal illettek:hogy kár hogy az a jó édes anyukátok még gyerekkorotokban nem mosta ki jól szappannal a szátokat!!!Akkor talán értelem is szűrődne ki az ocsmány szavaitokon át,nem csak ostobaság.

A ti véleményetekre egyátalán nincs szükségem degeneráltak!!!

Azt gondoljátok,mert pl.valaki azt mondja valakinek egy sérelem miatt,hogy legszívesebben megölnélek,akkor azt meg is teszi?Gondolkozzatok már!!!

Az mind más,ha valaki indulatában mond valamit és az ha tényleg képes megtenni!

És igen,az a kutya naponta bejár az udvarba,mert egy óriási hegyoldallal is határolt telket nem lehet 5 méteres vaskerítéssel körbevenni.

A kiscica meg az ajtó előtt szundikált és megpróbált menekülni,mert a felborogatott dolgok erre utaltak,de a kutya gyorsabb volt.

Részemről a dolgot lezártam,aki nem kultúrált az jobb,ha ki sem nyitja azt a büdös száját!

Már semmilyen véleményt nem óhajtok a dologgal kapcsolatban!

2009. okt. 26. 14:04
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
kitaláltam egy remek megoldást, szereljetek fel a kerítés tetejére olyan szögecses drótot, mint amik a börtönök kerítésén is vannak, azon tuti nem mászik át
2009. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%

LOL


Nincs szükséged a véleményünkre? Akkor minek tetted fel a kérdést?

Ráadásul a többség egyetért abban, hogy ilyen mentalitással neked még egy fogpiszka sem való, nem hogy háziállat. Tipikus önző magatartás, az én állatom (egy ÉLŐLÉNY - olyan, aki nem tud magáért kiállni), fontosabb mint másé. Mondom, beszélj a gazdával ha neked ez valóban ennyire szívügyed. Persze azt nem mered, de indulatból már mérgezésre is gondolsz... Szép. Ilyen gerinctelennel ne hozzon össze a sors.

2009. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan az a véleményem, mint az utolsónak, szóval nem írom le még egyszer.
2009. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nekem meg az a véleményem,hogy puffogtok az állatok védelméért,de mégis kétpofára zabáljátok a csirke,disznó,marhahúst.Fene nagy állatbarátság!!!!!!!

Én legalább annyiban különb vagyok tőletek,hogy nem eszem leölt állatot,sem semilyet!!!!!

Viszont,ha csak egyet ölsz meg,aki sokakat elpusztított,akkor miért vagy rögtön szörnyeteg,he?

Itt nem csak az én macskáimról van szó,hanem a környék összes macskája veszélyben van.

Amúgy nekem is van kutyám,de valahogy eszébe sem jut macskát ölni,sem a környék többi kutyájának.Vajon miért?

Ne higgyétek,hogy csak nektek van igazatok!

Búcsúzásul azt kívánom,hogy legyetek egyszer ti is részesei annak,hogy valami nagyobb állat kibelezi a kiskedvenceteket!

Talán akkor máshogy látjátok a dolgokat!

2009. okt. 29. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!