Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az idióta szomszédom féreg...

Az idióta szomszédom féreg kutyája, már a 4. -ik macskánkat harapta szét a saját udvarunkban. Hiába kérjük, hogy ne engedje el a kutyáját! Csak nevet és azt mondja, hogy legalább nem lesz olyan sok macskánk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok.Ez a cica olyan édes és gyönyörű volt,mint a cicakaja reklámos kiscicák.Nem beszélve a másik háromról.

Mindig a szívem szakad meg,de a szomszédom egy dilinyós,nem is érdekli a dolog.Egy kis viccel elüti a dolgot.

Legszívesebben kinyírnám a kutyáját,de akkor még én kerülnék bajba.


2009. okt. 24. 18:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
35%

Te idióta p*cs!

Miért a kutya a hibás?!

A gazdája! Mert így nevelte!

Mérgezd meg magadat te seggarcú!

2009. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de szerintem ha igazi állatbarát vagy ez meg sem fordul a fejedben, hogy a kutya tehet róla, és főképp hogy megmérgezd "csak hogy visszavágj valahogy". Sajnos nem a kutya tehet róla, de mivel tehetetlen vagy a gazdával szemben, a gyengébbet próbálod kiiktatni (itt a kutyára gondolok). Itt most semmi köze annak, hogy milyen barátság van a két család között, szerintem nyugodtan feljelentheted, hogy kötelezzék, hogy tartsa kennelben, vagy mindenképpen találjon rá megoldást, hogy ez a probléma megszűnjön. De ha kérhetlek ne a kutyát okold! Ő azt hiszi, ezzel jót tett, pláne, ha a gazdája még buzdítja is.
2009. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
55%

Te is csak ugyan olyan vagy, mint a szomszédod. Normális embernek nem fordul meg a fejében egy másik állat megmérgezése.

Mehetsz az önkormányzathoz, tehetsz panaszt, a szomszédot meg kötelezik majd a kerítés kitoldására, hogy ne tudjon átmászni a kutya. Ennyi.

Egyébként igencsak kamuszagú a dolog, egy öreg németjuhász nem ugrik át egy 2m-es kerítést. Szerintem az ő kertjében történt a baleset. Nemde?

2009. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Szakitsd meg a baratsagot veluk. Ennyi. Ne koszonj, es ha a kutya atmegy a kertetekbe, szepen vitesd el a sinterrel.

Neked kell eldonteni, mi mennyit er neked. Nekem ezt megerne.

2009. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

Tudod , nem hinném hogy állatbarát lennél.

Te csak a Macsekjaidat szereted.. nem nézed azt hogy az a kutya nem tehet róla hogy a gazdái egy idióta tuskók.

Nekem 3 kutyám van ... heti 1 macska általában kinyiffan sajnos , de ez a szomszéd hibája... Mert 5 anyamacsekja van , a folyamatos ellés , és a mindig meghagyott almok ezt hozzák... bár az én kutáim soha -de soha nem mentek át hozzá , az ő Macskái viszont mindig átjönnek hozzánk.

Így folyamatos "szelektálás" van .

Én nem örülök neki , de ha egyszer ennyi macskája van , akkor gondoskodjon róluk . Az én Macskámat is tépte szét a szomszéd kutyája ... de eszem ágában sem jutott az hogy megmérgezzem ez .... ! Kértem hogy térítésk meg a károm , mivel 50 ezer ft ért vettem a cicát ,fajtatiszta Brit cicus volt.

És ennyi ! Vége , nem kell önbíráskodni .

2009. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Amugy, miert kellene mindenkinek allatbaratnak lennie? Amugy, ha mondjuk ellenzem, hogy a gyerekemet a frontra vigyek, es ott lelojjek, hanem inkabb (minimum) atomot az ellensegnek, akkor en szar alak vagyok, es nem emberbarat? Mert a sajatomat tobbre tartom, mint mondjuk 1000, 100.000 masikat? Csak ugy megkerdem.
2009. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
Persze csakhogy ott emberről van szó és nem állatról aki ugyanolyan tehetetlen az emberrel meg az ösztöneivel szemben, mindegy hogy kutya vagy macska.
2009. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%

13:28: Nem, itt kimondottan az "enyem vs. mase" dolog a lenyeg. Nehogymar a mase fontosabb legyen, mint az enyem.

Gyerek, allat, kocsi, haza... Nemhinnem hogy komolyabb kulonbseg lenne. Foleg, ha a "eredendo agresszor" fel nem is en vagyok, hanem a masik.

2009. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%

12:14 es vagyok!

Igen mindenkinek a sajátja a lényeg , de nem fogok azért megölni egy ártatlan állatot mert az bántotta az enyémet.

Ha a szomszédban kutya van , és én macska párti vagyok , ha jó kerítésem van akkor nem hiszem hogy azon átfut a kutya .... ha nincs a sajátom érdekében megcsináltatom , azon kívül még , mindig csak a kutya meg át a Macska soha?? Nem akarok veszekedni , de egy Macseknak sem akadály a kerítés ... de a kutyának inkább , még átássa magát , felmászik rajta stbb... Felelőtlenség úgy tartani 3-4 macskát hogy tudom a szomszéd kutya úgyis szét tépi őket... ha van még macsekod öket tartsad a lakásban , és csak akkor engedd ki őket amikor a kutya el van zárva... és felügyelni tudod őket.

Ezért ne a kutyát büntsd, inkább a tuskó gazdáit... !Még ha a barátaitok is , vagy ha jóban vagytok. !

2009. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

2 méteres kerítés ... 11 éves kutya !

Hát nem tudom mit mondjak erre... a Macskáid vagy vakok vagy betegek... Egy Macska ne hogy már ne meneküljön egy kutya elől , mikor látja hogy "támadja"... És mire átmászik a kutya a kerítésen ... hát na ...

2009. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!