Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek elveszett a cicája,...

Akinek elveszett a cicája, hogyan lett meg? Magától ment haza, vagy megtaláltad, esetleg a plakátok/hirdetések alapján megtalálták?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a nyakörvre esküszöm. Nekem is tünt el a macskám vagy valaki "segített" neki, mivel a lakóhelyünktől 5 km-re találták meg. Én is raktam ki platkátokat, de semmi. Ha nem lett volna rajta nyakörv a címtartóval akkor kizárt, hogy valaha is megtalálták volna, csak plakát segítségével. Persze ehhez rendes, kedves emberek is kellenek akik veszik a fáradságot és befogadják a cicát és megnézik a címet, hogy hova való és felkeresik a gazdit. Ha meglesz a cicád, nagyon szurkolok neked, akkor mindenképpen rakjál rá nyakörvet címtartóval.

Sok sikert!

2009. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a nyakörv nem garancia, hogy tuti meglesz, ha elveszik. Az enyémen is volt, névvel, címmel mindennel együtt, de nem ért semmit, mivel a macska idegeneknek NEM hagyta magát nemhogy megfogni se meg se közelíteni így lehetetlen volt róla leolvasni az adatokat. A nyakörv arra jó, hogy lássák az emberek, hogy nem kóbor állatról van szó.
2009. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én raktam rá többször is, de megtanulta a drága, hogy kell megszabadulni tőle. :( Olyat meg nem mertem rátenni, amin nincs egy kis gumis rész, mert azt ugyan nem venné le könnyen, de ha ne adj Isten fenn akad valahol, nem is tud kibújni belőle. A gumisakat meg levette mindig. :(
2009. okt. 29. 22:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Megkerült a cica?
2009. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem. Se így se úgy. De még mindig reméljük, hogy beállít.
2009. dec. 20. 19:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-(
2009. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!