Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok rossz kapcsolat után...

Sok rossz kapcsolat után megtaláltad az igazit?

Figyelt kérdés
22 lány vagyok eddig csak olyan kapcsolataim voltak amikbe nem voltam igazán boldog, éreztem hogy hiányzik valami, sokszor feszült is voltam. Néha kilátástalannak látom hogy találok egy normális srácot akivel úgy minden klappol. Hasonló helyzetben voltatok ami jól végződött, ráleltetek arra a férfire akivel minden jó?
2011. szept. 11. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem keresem az igazit. Szeretem a barátom, jó vele, de nem tökéletes. Viszont tolerálhatók a problémák.

Szerintem nincs is olyan, hogy "igazi". Csak ezt sokan későn veszik észre, aztán hirtelen beleugranak egy rossz kapcsolatba, házasságba.

2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem,és nem is érdekel.Jól elvagyok egyedül is.25/L
2011. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2011. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lássuk csak.... NEM.


Valahogy nem is akarom már vagy inkább még nem, magam sem tudom. Beleuntam a hamis elvárásokba.

Csak a munkára konventrálok, tanulásra és arra, hogy felépítsek valamit.

2011. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22/F
2011. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak tökéletesen igaza van!
2011. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 hónappal ezelőttig azt hittem, hogy igen, de tévedtem. Sajnos soha nem volt még olyan kapcsolatom, ami teljesen kölcsönös lett volna, hol az volt, hogy aki engem szeretett, azt én nem tudtam szeretni, hol fordítva. Most a legutóbbi esetben tényleg azt hittem, hogy megtaláltam, akit egész életemben vártam, de kiderült, hogy neki messze nem olyan mélyek az érzései. Amit én az érzelmeim mélyülésének éltem meg, ő azt a saját részéről elhidegülésnek. Nagyon szomorú vagyok, hogy így alakult, de kezdem elfogadni. Nagyon félek, hogy soha nem találom meg az igazit:(


25 N

2011. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, voltak kiábrándító kapcsolataim. A mostani páromnál már az elején éreztem, és még 10 év után is érzem, hogy még öregen is együtt leszünk. Én nem hittem ebben, tényleg furcsa, de van ilyen.
2011. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt jó hallani, hogy van még remény:)


25 N

2011. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van igazi, csak sokan inkább benne maradnak egy problémás, kompromisszumokkal teli kapcsolatban, mintsem, hogy keresék.

Nekem a negyedik kapcsolatom lett az igazi. Az azelőttiek se voltak rosszak, mindegyik pasi imádott, de mindegyikkel volt valami baj. Húztuk évekig, de sosem voltam teljesen biztos magamban. Most az vagyok. Minden passzol. De tényleg minden, imádjuk egymást, nem veszekeszünk, minden tökéletes. Ő az igazi!

2011. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!