Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen alapdolgok kellenek,...

Milyen alapdolgok kellenek, egy szobamacska tartásához?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy kis házi macskám, bent szeretném tartani a házban, ki nem menne, mert veszélyes környéken lakunk. Annyit tudok, hogy alom kell. Voltak cicáink, de a csak a házban nem tartottunk.
2013. aug. 13. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
alom, kaparófa, némi játék :)
2013. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LiLike♥♥ válasza:

Mindenképpen kell neki macskatányér, legalább 2 (étel, víz)

macskaház

kaparófa, ha nem akarod hogy az ágyadat szaggassa

néhány apró játék... (lehet egyszerűbb: cérna, gumilabda, játékegér)

nekünk egy macskavécénk van... :D [link]

a bal oldali a macskavécé, a másik szállítóbox

2013. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
alomtál vagy fedett macska wc(így nem lesz büdös),egy alomlapát is praktikus,etető-,itatótál,kaparófa(hasznos,így nem a bútort fogja kaparni),valamilyen játék(bár az én macskám kedvenc játéka mikor alufóliából labdát csinálok,jobban eljátszik vele mint bármelyik boltival),macskakefe(mivel nem hosszú szőrű,nem kell olyan sűrűn fésülni mint pl egy perzsát,de nem árt),macskasampon, és persze kaja(érdemes szárazat és konzerveset vagy,alutasakosat venni egyaránt,a száraz jót tesz a fogaknak),és persze egy nagy adag szeretet
2013. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem ilyen macskawc-m van:)

[link]


ja,és mivel házi,lehet jobban vágyik ki,vigyázz nehogy kimásszon az ablakon,én ezt szúnyoghálóval oldottam meg

2013. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ivartalanításra pénz mertha kandúr jelölgetni fog, ha meg nőstény tüzelni és ott fog bagzani a szúnyogháló tetején.:D
2013. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de akkor már oltásra is.
2013. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!