Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félhosszú szőrű cicám van és...

Félhosszú szőrű cicám van és a szőrében most elég durva csomók lettek, amiket nem lehet kibontani. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ezeket a csomókat le fog kelleni vágni... :/Csak nem tudom hogyan csináljam,mert még soha nem csináltam ilyet.Félek,nehogy valami baj legyen belőle.Nagyon hullik is a szőre és próbálkozom mindenféle vitaminnal,viszont arra gondoltam,mi lenne,ha máshol is megnyírnám őt picit.Hallottam róla,hogy pl. a perzsa macskákat is megszokták nyírni néha.Gondoltam jót tenne kicsit a szőrének.Csak nem tudom mivel csináljam,meg hogyan.Attól is tartok picit,nehogy rosszul érezze magát utána,hogy megfosztom a bundájától,de persze annyira nem kopasztanám meg ,csak picit vágnék belőle.Tudom ,a legegyszerűbb az volna ,ha elvinném kozmetikushoz ,csak nem igazán van most rá pénzem... :/ Egyébként mennyibe kerülhet egy ilyen vágatás? Nagyon szépen köszönöm előre is ,ha valaki elolvassa és ad nekem valamilyen tanácsot!!
2013. aug. 15. 20:01
1 2
 11/12 Maxitabi ***** válasza:
Ilyenkor el szokták altatni őket és úgy lenyírni, ha már más nem segít-természetesen orvos kell hozzá!
2013. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jelentem,ma letudtam vágni a csomók egy nagy részét nagyon szépen,hála Istennek! :)

Aludt és közben engedte magát,illetve nem végig,de viszonylag nyugodt volt,az a lényeg.Aztán persze egy idő után megunta a banánt...de majd holnap folytatjuk.

Viszont most szegénykém elég felemásnak néz ki.:/ Majd megpróbálok máshol is vágni belőle,hogy ne nézzen ki hülyén.

Nyugtatót semmiképpen sem adtam volna neki,mert már egyszer kellett sajnos,és ahogy akkor kinézett tőle szegénykém...Azt hittem én is rámegyek arra,hogy így kell őt látnom.

de köszi a tanácsokat még egyszer! :) Ezentúl sokkal jobban odafogok figyelni a bundája rendben tartására.

2013. aug. 22. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!