Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát távolsági buszra...

Kiscicát távolsági buszra felvihetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmemmel egy ideje keressük a megfelelő kiscicát, csak ugye mi egymástól 120 km-re lakunk kb. Ő Kecskeméten, én Békéscsabán, itt találtunk egy cicát ami nagyon megfelelő lenne, holnap megyek megnézni és ha minden igaz jövőhéten vinném is hozzá... jó busszal megyek, van rajta klíma meg minden. Az lenne a kérdésem, hogy egy 2 hónapos kiscicát felvihetek a buszra ugye? Mivel nincs ilyen cicaszállító boxom ezért úgy gondoltam dobozban vinném, ha minden igaz nem izgága cica, nyugodt és bújós... remélem nem okozna neki gondot a busz. Kiegészítő jegyet kell neki fizetni és ha igen mennyibe kerül? Előre is köszönöm a válaszokat és aki megosztja velünk a tapasztalatait! :)

2013. aug. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ha nem foglal külön helyet tehát az öledben elfér akkor nem kell neki is jegyet venni. De inkább nézd meg a volántársaság weboldalán, az a biztos :)
2013. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi 25 km-es távolságban vittünk cicát a buszon,de az Ő érdekében cicaszállító boxban,és nem kellett fizetni külön.Nem tudsz esetleg kölcsönkérni valakitől szállítót?
2013. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban múlt héten le volt értékelve a box kb 3000Ft-ra, lehet, hogy még tart, de vannak ott olcsók. Szerintem inkább vegyél, hiszen később úgyis szükséged lesz rá, na meg dobozban 2 vagy több órát utazni neki..:) az árakat nem tudom, hívd fel a helyi volánt, az a legbiztosabb. Milyen cica?:)
2013. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 35 km-t szállítottam a macskámat, amikor elhoztam. Zárható fedeles kosárban hoztam, aminek jó nagy lyukak vannak a tetején, bár azóta már vettem neki rendes szállító dobozt.

Nem kell neki külön jegyet fizetni, mivel dobozban szállítod, vagy ha veszel, akkor cica-dobozban.

Attól, hogy nyugodt cica, még lehet, nem fog neki tetszeni a szállítás. Az enyém végig nyivákolta az utat. :)

Arra figyeljetek, hogy ne egyen túl sokat az út előtt, mert a rázkódástól biztos tengeri beteg lesz, és hányni fog.

2013. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!