Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy felelőtlenség napi...

Igaz, hogy felelőtlenség napi 4-5 óránál többet a szabadban, hagyni egy Perzsa cicát?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél perszám van és kinti macska..mégsem érzem felelőtlenségnek
2013. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát az mégiscsak félperzsa...Anyám 50.000ft-t költött rá mégis kint tartja.
2013. aug. 22. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd valakinek megtetszik és akkor lőttek a pénznek is meg a cicának is. Ezek a fajta cicák nem udvarra valók...
2013. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek perzsája van,és kint tartja!Nem vitték el neki még egyiket sem! Semmilyen állatot nem tart a lakásba,mondjuk én sem tartok csak hörcsögöt!De se kutya macska,azoknak nem ott a helyük!
2013. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem megy tele a szőre mindenféle cuccal?

Én a Maine Coonomat vittem ki sétálni egy kicsit, utána fél óráig kefélhettük a hasát.


Egyébként a perzsák tényleg nem az udvarra valók. El fogják lopni. A perzsa pedig tipikusan szobamacska. Miért költöttetek akkor olyan sokat rá, ha úgyis csak kint tartjátok? Mutogatni a szomszédnak?

2013. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen,szerencse,hogy nem tőlem van a cica,mert már mennék is érte..

Perzsának a lakásban a helye,nem az udvaron.Remélem még ivaros is és felcsinálja valami utca harcosa(nincs bajom a házicicákkal)Felelőtlenek vagytok,bár kitudja honnan van a cica,de ha eddig negatív volt akkor már sajnos lehet pozitív bármire ha találkozgat más macskákkal.A szőréről nem is beszélve.

2013. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is Perzsaám van de én rendesen tartom. Ivartalan, oltva van,stb. Anyám is szereti a cicákat de szerinte kint a helyük:(((
2013. aug. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!