Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktak ilyet csinalni a macskák?

Szoktak ilyet csinalni a macskák?

Figyelt kérdés
Már vagy másfél hete eltűnt a macskám(lány) és nagyon felek tőle hogy nem fog előkerülni, a legtöbb idő amíg távol volt 1-2 nap volt. Szoktak ilyet a lány macskák csinálni? Volt mar valakinek hasonló története? Kérlek nyugtassatok meg hogy ez tok természetes a macskaknal!!!!! :(
2013. szept. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédokat. Nekem befogta az utcában az egyik kislány, mert megtetszett neki. Még jó, hogy végigkérdeztem.
2013. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogom!
2013. szept. 3. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmék cicái szoktak kint és bent is lenni (nekem lakásban van). Nálunk amikor ennyi időre eltűnt egy cica, akkor sebesen jött haza :/ Csak ilyen eset volt, ez is úgy 2x 10 év alatt. Szerintem semmiképp nem jelent jót. :(
2013. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is kinti benti macska. Többnyire bent szokott lenni, bent is alszik. Csak akkor van kint ha nincs otthon senki, de a keritesunkon túl is alig szokott menni, nem tudom hova tűnhetett. Egyszerűen csak felszivodott, hazamentem és nem várt ott az ajtóban :S nagyon remelem hogy haza jön!:(
2013. szept. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!