Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacska aludhat mellettem?

A kismacska aludhat mellettem?

Figyelt kérdés
3 hónapos, nagyon szereti a gazdiját(most is nézi, hogy mit írok)benti cica,kandúr.
2009. nov. 2. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer, forduláskor ráfeküdtem a ciccre, de akkorát nyávogott, hogy ketten hatfelé ugrottunk :). Persze, nem lett semmi baja, csak riadót fújt, nehogy kilapítsam. Ne félj, a cica teljes biztonságban alhat melletted és olyan finom a meleg, puha, szuszogó szőrcsomó! Arra azért vigyázz, hogy ne lélegezd be a szőrét, az alapvetően nem allergiás embernél is gondot okozhat (nem törvényszerű, de "-hat"!).
2009. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nekünk 5 hetes volt a cica amikor hozzánkkerült. Azt hiszem akkor 'rontottuk' el a dolgot, mert akkor engedtük a cicát velünk illetve rajatunk aludni. Azóta is igy alszik. Vagy a fejünkön vagy a nyakunkban vagy a mellkasunkon, persze a cic azota már nagyobb igy néha nehéz megfordulni alvás közben főleg ha befekszik a torkodhoz és alig kapsz levegőt :) De olyan édes meleg szőrgolyó :) Ha megmozdulunk akkor egyből felébred, sose feküdtünk rá, szerintem nyugodtan aludhatsz vele :) Sőt a cica csak ugy tud visszaaludni ha elkezdi cuppogtatni a nyakamat :D
2009. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sajnos tegnap nem tudott mellettem aludni mert zavarta a bátyámat, de azért csak megpróbált hozzám bújni(értsd:2x nekem ugrott:D)Na, majd ma...
2009. nov. 3. 15:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én zseniális cicáim vagy a fejemre fekszenek vagy a lábamhoz hogy biztos agyonrugjam őket. Egyszer egyikre is feküdtem, de szerencsére csak a lábára és nem lett baja.

Amugy 7 cicám van ebből 4 egyszerre velem szokott aludni XD

örülök h velem alszanak mert félek a sötétben XD

12/L

2009. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az én kiscicám először mindig rajtam aludt. Muszály volt valahogy hozzám érnie! Aztán később ahogy nőtt mellettem, majd az ágy végében aludt. Végül már nem az ágyon.
2009. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!