Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cica mennyi idő alatt...

Felnőtt cica mennyi idő alatt szokja meg at új gazdáját?

Figyelt kérdés
Pénteken hoztunk egy 1 éves kandúr cicát.Az előző gazdájáék (2 gyermekes családnál volt) elköltöztek és nem vihettek oda cicát.Mi hogy elhoztuk bezártuk hogy ne szökjön el egy kint nem használt spájzba.Berohant a szekrény mögé.1 napig nem evett.Most már eszik.Vasárnap kijött a szekrény hátuljáról es ment a szekrény tetejére.Simogattam aztán újra a szekrény mögé ment.Azóta is enni,inni jön ki.ismerkedhet a hellyel,mert sok minden le van szedve.Meddig lesz ez így?
2013. szept. 10. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez már biztos nagyon jó jel! De jó nektek, kölyök kutyával könnyű macskát összeszoktatni! Nekünk a kutya volt előbb és nem szereti a macskákat, nem is sikerült 4 hónap alatt összeszoktatni őket sajnos! Azér menjetek sokat hozzá, hátha unatkozik, addig amíg nem lesz kiengedve! :)
2013. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Megyünk sokat.A kisfiam állandóan oda menne.Hazajön az oviból az első útja oda vezet.:)

A kutya jött hamarabb,de még ő is kölyök.Az előző cicát is jól fogadta.csak az idegen macskák nem maradnak meg.

És szerinted ha később kiengedjük visszaszökne még az előző gazdájához?ettől félünk nagyon,de látszólag ragaszkodik hozzánk.

2013. szept. 11. 15:16
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem! bár hallottam már csodát! mennyire van messze tőletek az előző háza? etessétek,simizzétek,szeressétek! de ne engedd még ki,majd max hétvégén!
2013. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon messze van a lakás, a város 2 szélén lakunk.Az előző gazda el is költözött onnan.Délután kihoztuk kicsit eleinte nem mert kimenni a kutyát kereste, ( a kutyát hátra zártuk addig) és jött utánunk.Simult hozzánk.A fejét simitja mindig a tenyerembe:)

Nagy cica gazda lehetsz ha ennyire ertessz a cicákhoz.:)

2013. szept. 11. 19:21
 15/15 anonim ***** válasza:
áhh ez az első, csak nagyon sokat hallottam a keresztanyámtól, neki 35 éve vannak voltak és gondolom lesznek is macskái! Ő találta meg az én cicámat, bedobták hozzájuk a kertbe, de nekik van kettő így nem tudta megtartani, én meg hazahoztam! Tőle kapom a friss szaftos tanácsokat! Hallottam olyat hogy egy anyukától a lánya elköltözött és vitte magával a cicát, valami 30 km-re lakó helyre, de a cica pár nap múlva megjelent az anyukánál, és ez még nem minden, vitte magával 5 kölykét! Szóval szerintem ne engedd el egy darabig! Hiába költöztek el, egy ideig amíg meg nem szok titeket, addig vissza akar menni, persze nem biztos,de ha igen akkor nem a gazdáit fogja keresni, hanem a házhoz fog visszamenni! Ha eltűnik akkor arrafele keressétek!
2013. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!