Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos a cicám. A szüleim...

2 hónapos a cicám. A szüleim nem engedik, hogy behozzam a házba. Most egy kibélelt dobozban alszik. Túl fogja élni így a telet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

tegyél neki be kis szövetet valamit ami meleg, akár bolyhos, ami alá el tud bújni, és a doboz ha lehet ne a kapuban legyen ahol a legnagyobb a szél, hanem vmi szélcsendesebb hely

esetleg ha van kamrátok vagy valami, sufni, akkor próbáld rábeszélni őket, h legalább oda had menjen be, h ne fázzon annyira.


túl élni, talán, sok odafigyelés kell. az lenne a legjobb ha ott lenne anyja is, akkor odabújhatna hozzá.

2009. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
A macskák nem szoktak a házban aludni.És mindegyik túléli a telet.Felmennek egy padlásra vagy kamrába,ott is jól megvannak.A hóban pedig vígan mászkálnak.Ne féltsd őket,a kajáért úgy is hozzád jönnek majd.
2009. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.Sajnos anyja nincs,az utcáról hoztam be,rongydarabokat tettem a dobozba,és nem túl szeles helyre tettem.Szerencsére hosszú a cica bundája.
2009. nov. 4. 21:32
 4/10 anonim válasza:
72%
láttál már 2 hónapos macskát? uristen te aztán tanyasi legény vagy! ilyen fiatal macskára sok odafigyelés kell.. én bevinném a lakásba, muter fater meg hadd hisztizzen, mégis csak jobb egy veszekedés mintegy fagyott macska reggelire
2009. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Képzeld kedves elöttem szóló, a macskák igenis szoktak a lakásban aludni.


Kedves Kérdező! Lehet, hogy túléli... nincs olyan hely a házban (pince, előszoba), ahová bejárthatna?

2009. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már betettük az új épületrészbe,ami még nincs teljesen kész,a nagyokkal együtt ott lesz.
2009. nov. 9. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 db 8hetes kiscicám él a terszon. Hungarocellből készítettem nekik házat. fél percen belül átveszi a testük melegét! Imádják!Sajnos nekem már kettő benti macskám van, ezért nem hozhattam be őket, de ezzel jelentősen megkönnytem neki, hogy átvészeljék a telet. Próbáld ki te is! Hungarocell, vagy gipszkarton! Semmi extra ! 6 lap az oldalhoz, amit sziloplaszttal összelehet ragasztani, és egy bejáratot vágj rá!egyszerű!
2009. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahol most lakunk csak kinti cicák vannak. Persze többen és ha útálják is egymást fiú lány azért összebújnak ha hideg van. A kiskutyáknak fadobozt készítettem, bele a hungarocell lapok(építkezésről maradt)és rongy. A bejáratot kívülről takartam le ki rést hagyva. Mivel pici még sok odafigyelés és játék kell neki.mindig nézd meg meg van e...
2009. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kiscicánál nagyon ügyelni kell a körülményekre, mert

még érzékenyek az időjárás viszont tagságára! Pláne, hogyha

egymagában van, és nem tud össze bújni a többiekkel!

A süldő korú és a felnőtt macskák már jól bírják a strapásabb körülményeket.

2009. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha bélelt dobozban alszik, nem lesz semmi baja. Minden állatom kint volt mindig is, születésük óta. Viszont jól fogja innentől bírni a telet:)
2009. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!