Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy kóbor cicát. A...

Befogadtam egy kóbor cicát. A napokban megkarmolt egy kicsit, nem nagy helyen, de vérzett. Rá 2 napra a cica beteg lett. Félek veszett lett és a karmolástól én is elkaptam a fertőzést. Szerintetek menjek a karmolással orvoshoz?

Figyelt kérdés
A cica sokat van a szabadban így is. Most nem merem beengedni a lakásba, mert tartok tőle, hogy rám támad. Nem eszik, be vannak gyulladva a szemei, rekedt hangon fúj rám, szinte már ijesztően.
2013. szept. 22. 01:10
1 2 3 4
 31/35 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha már két hónapja van nálad, akkor nem veszett és te sem.


(Én már kaptam veszettségi oltást, hármat, a kezemen harapásra. Mert számít, hogy kéz vagy láb, alsó vagy felső vérkör.)

2013. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Valóban nálam van már egy ideje, viszont napi szinten kijár a cica az utcára. Mikor írtam, hogy beteg lett, akkor is egész nap kóborolt, csak estefele jött vissza. Akkor jelentkeztek rajta a tünetek amiket leírtam.
2013. okt. 3. 22:06
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azért fúj mert fél. félelemből csinálja szerencsétlen. sűrgőssen vidd el állatorvoshoz, vagy 1 állatvédő szervezethez, ők tudják mit kell tenni és segítenek.
2014. aug. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
26%
nem veszett a macska, féregtelenítő gyógyszert kérj az orvostól. a szemébe te is tudsz csepektetni, a patikában mond el hogy macskának kell és ott is kapsz szemcseppet.
2014. aug. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%
nem hiszem hogy egész nap koborolt, lehet hogy 1 bokor alján ült egész nap.
2014. aug. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!