Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor melyik a világ...

Most akkor melyik a világ legjobb macskaeledele? A nyers húson kívül.

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
#9 ezért kell a húst 2 hétig fagyasztani, valamint fogyasztás előtt leforrázni :)
2013. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hússal etetek kutyát, macskát, a húst fagyasztom, forrázni nem szoktam. 3 havonta kapnak féreghajtót, de még sose voltak férgesek és más bajuk sem szokott lennei.
2013. szept. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éve esznek nálam is a ciccek nyerset és se én se ők nem fertőződtünk...Na de megszoktuk már,hogy manapság a szél is fertőző..
2013. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sziasztok

a macskam olyan eledeleket evett amelyeket a mostaniak nem is ismernek, egeret fogott csodak csodajara megette joizuen. kapott tejet hust nyerset is fot hust mindenfele maradekot palacsintat tesztafeleketvaz eg vilagon semmi baja se volt.evett a kertbe fuvet gondolom a beltisztitas miatt. egyszer nem volt oltva semmi ellen.11 ev utan meg nem jott haza sztem a szomszed lotte agyon mert a kutyait tamadta egyfolytaban orronkarmolta majd felszaladt a fara :-D

kutya baja nem volt a cicanak. neki ment az mindennek ami elt es mozgott. :-) ilyen macskatapot egyszer kapott azt sem ette meg :-D az az a hires viszkasz

2013. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!