Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd benzint itattot a...

A szomszéd benzint itattot a mcskámal . Meggyógyult de ha meég egyszer elö fordulna mit csináljak mit adjak neki amig orvoshoz viszem?

Figyelt kérdés
Szerencsére időben állat órvoshoz értünk! És nm halt meg! De biztos hoyg valaki megitatta vele !És tudom is ki ... de nm láttam és nm mondhatok semit. Mit kellene ilyenkor csinálni a cicával a az állatorvostol elfelejtetem megkérdezni !

2013. szept. 28. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért egy feljelentést tehetnél...
2013. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
telefonon nem tudod hívni a dokit?hátha ő tutibb tanácsot ad :)
2013. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit vagy megmondja. A facebookon vagy olyan állatmentő csoport hogy Cicamentő Angyalok. Ha Rájuk írsz biztos tudnak valamit mondani. Én a szomszédot már rég kinyírtam volna a helyedben :/..De mocsok. Mindenképp tegyél érte, hogy valami büntetést kapjon, mert legközelebb nem veszed észre. És ha már megtörtént a baj, nem tudsz mit csinálni, csakis doki!!!
2013. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy megitatta vele? Szerintem nem iszik meg ilyesmit a cica, és egyébként miért csinálta ezt? De szerintem, ha pl. narancs lébe nyomod az orrát, azt se inná meg, csak prüszkölne, akkor a benzint tuti nem itta meg
2013. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És hogy került a szomszédhoz a macskád???????
2013. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ki nyitotta a száját és bele öntötte ! És a hasa is benzines volt! Hát ez nm normális! És úgy került a szomszédhoz hogy nm benti cica és ki ment a kapuba és megfogta mert nagyon barátságos egy fél éves!

[link] őő az :3

2013. szept. 28. 18:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a kép ma készült. Már sokal jobban van . Habbzot a tegnap a szája és nagyon fájt a hasa is . Csak én kellet menjek kézilabdázni és anyzmék vitték el :)
2013. szept. 28. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos :) . Vigyázz rá. És tudod, ha baja van, DOKI :)
2013. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A macskának nem lehet csak úgy kinyitni a száját, és benzint önteni bele. Tényleg aranyos a cica, de szerintem valami más baja volt. Örülök, hogy jobban van, de a te állatod, nem szabad kiengedni,köteles vagy a telkeden tartani. Csináljatok cicabiztos kerítést, és ivartalanítsátok, hogy ne mászkáljon el, főleg, ha csak úgy fel lehet venni, és el vinni magunkkal. Ha nem tudod, hogy milyen az a macskabiztos kerítés, írd be google-ba,, és nézz róla képet!
2013. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!