Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti eltűritek bent a macskát?

Ti eltűritek bent a macskát?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakik bent szerencsétlen, elég gáz lenne, ha nem tűrnénk el.
2013. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs macskánk, a szomszédé pedig nem jár be... Szép is lenne.

De ha már van valakinek macskája, akkor miért ne tűrné meg bent? A macska nem haszonállat, hogy az istállóban nevelkedjen és majd egyszer megegyük... már-már sokkal inkább családtagnap számítanak napjainkban.

2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen eltürjük. Ha van bent neki alom akkor abba piszkit. Ha van kaja meg víz Kirakva eszik. Játszol vele egy kicsit is. :) Nem zavar. Magától megy aludni. Nem árt senkinek sem. Tehát nem zavaró. Több szeretetet ad mint bárki más. :)
2013. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
90%
Én nem tűrtem meg a macskát. Kint voltak fél évig a teraszon éjjel nappal. Később csak is csak előszobába engedtem be őket enni. Aztán a nagyszobába játszani....mára már egy ágyban alszunk....nem tudtam mit csinálni. Egyszerűen megszerettem. Most már nem is tudnám elképzelni nélküle az életem. Imádom őket. 2 tesó.
2013. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nemhogy eltűröm, imádom, ha itt van. Nálunk egyedül apum problémázik rajta, mert "nem szereti a macskát" (amúgy csak mondja, szokott hozzá beszélgetni, jó kaját vesz neki, stb.). És szerinte a macska nem a lakásba való. Amúgy kinti-benti, járkat ki-be kedvére. Éjszaka általában bent van, mindig próbálom becsalogatni lefekvés előtt, de nem mindig jön. Ha bejön, velem alszik az ágyban.
2013. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hetes, nálam dettó ugyanez van a nagymamámmal.

Egyébként igen, pedig elvileg kinti cica (elmegy végezni a dolgát, kóricál a környéken), de visszajön, aztán keres egy helyet a házban, ahol aludhat, legyen ez a konyha sarka, vagy a nővérem ágya.

2013. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!