Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen játékokat szoktatok...

Ti milyen játékokat szoktatok játszani a cicátokkal?

Figyelt kérdés

Én szoktam "zsinór-húzogatósat" játszani, meg az ágylepedőt, ha mozgatom, azzal órákig elvan.

De kezdünk ráunni ezekre. Milyen játékokat lehet még játszani a macsekkal?



2013. okt. 30. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémmel lehet fogócskázni. Ez lehet, hogy hülyén hangzik, de ilyenkor idétlenül nézek rá, elkezdek cuppogni, kergetem, ő meg viccesen menekül, néha hagyja, hogy épp megfogjam. Közben elbújik, lesből elkap, meg ilyenek. (Persze én hagyom magam, tudom, hogy hol van.) De az én macskám már 3 éves, és elég régóta űzzük ezt, idő volt, mire rájött, hogy ez csak játék és vette a lapot. Ha megunja, hanyatt vágja magát és dorombol, hogy "most már simogass!"... :D
2013. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dreigang válasza:

Vékony, hajlékony zsinór végére alufólia gombócot gyúrok, amíg szét nem bontja, jól használható, és rendkívül szereti.

Lepedő, szőnyeg alatt húzogatva még jobb. Kisebb fára mászás ágacska húzogatással a fa törzsén...

2013. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!