Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Mekkora méretű...

Agikaaa8 kérdése:

Segítség! Mekkora méretű lehet egy 4 hónapos cica?

Figyelt kérdés
Van egy brit kék cicám, most 4 hónapos, de már majdnem akkora, mint egy felnőtt macska. Tudom, hogy a brit cicák eleve nagyok, mégis érdekelne, hogy mekkora lesz belőle. Most 2,5 kg a súlya. Nagy cica lesz belőle?

2013. nov. 6. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan nőnek a cicák. Körülbelül hónapos korukig nőnek.
2013. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan? Az enyém, bár nem ilyen fajta, egy egyszerű házi cica, de 3 évesen lett felnőtt nagy cica (fiú), addig egy aprócska kis "lény" volt.
2013. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kimaradt a hatos, hat hónapos korukig nőnek
2013. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 H.Andreaa válasza:
Én is tapasztaltam az én brit lány cicámnál hogy elég gyorsan nő a régi házi cicáinkhoz képest! :D Az enyém most 9 hónapos és 3.5 kiló.
2013. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a nemétől is függ, de egyedfüggő, az hogy 6hónapos korukig nőnek elég nagy hülyeség,mert 2-3éves korukig is nőnek, de 2,5kg ha kandúr akkor megfelel, ha nőstény kicsit sok.
2014. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valóban 2 éves korukig is nőnek. Az én cicám 5 hónapos 2.3 kg és félperzsa kandùr. Szép nagy cica lesz :-)
2014. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!