Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kóbor cicát!...

Találtam egy kóbor cicát! Keresi az anyját. Mivel tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Hazahoztam és egyfolytában nyávog,az ujjamtól a fülemig mindent próbált már szopni,arra gondoltam,hogy azért nyávog mert az anyját keresi. Mit tudok ezzel tenni? Egyébként nem olyan kicsi a cica,eszik is rendesen. Cumisüveget kipróbálhatnám?
2013. nov. 29. 05:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bolha irtó Nyakörv :) . De ha ki megy vedd majd le róla, mert baleset veszélyes. Bele akadhat valamibe.. Volt már dokinál? :) Oltást kapott?
2013. dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bolhákra vannak spot on készítmények,illetve bolhaírtó fésű! A fésű nagyon jó,eltávolítja a port is,és a bolhákat is (persze 1-et 1-et tudsz csak kifésülni vele...),meg a bolha lárvákat,vagy petéket,vagy nem tudom milye van! Nagyon sűrű a foga,és nálunk nagyon bevált a piciknél! :) Arra is jó,hogy tudd,van-e benne bolha! Ja,és ha bolhás volt a cica,és benti macska,akkor mindent legalább 60 fokon ki kell mosni,amivel érintkezett,illetve ki kell dobni,ha van rá mód,meg alaposan ki kell porszívózni,mert a bolha peték imádják a lamináltlapot,közé megbújnak,és pér hét múlva kikelnek,és mennem vissza a cicába! Vagy téged csipkednek meg! :S Ja,és amit nem tudsz kimosni,azt le kell fújni bolhaírtóval! Mi kaptunk egy ampullát,amit vízben kellett feloldani,és befújni vele az ágyat,fotelt,székeket ... Maga az ampulla gázolaj szagú,de egy perc után már szagmentes,szóval nem kell megijedni,hogy büdös lesz az ágy ... :D Ezt nagyon ajánlom! :) Ha felnőtt a cic,akkor frontline.t is vehetsz,ezt viszont kölyöknek még nem szabad! Hány kiló a cica? Mérted? Mindenképp mérd meg,mert ez alapján kapja a dokitól a féreghajtót is! Meg kiváncsi is vagyok nagyon már a korára! :)
2013. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja,és féreghajtó! Tudni kell te is elkaphatod,szóval mindeképp adj neki,és egy hét múlva ismételd! Aztán elég évente,DE!!! Ha házi kosztot is kap a cica,pl.csirke nyesedék,akkor fél évente kell féreghajtót adni neki! És miért ne enne ilyeneket,mikor szüksége van erre is,hiszen ragadozó ... :)
2013. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!