Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kölyökmacska első oltása...

Egy kölyökmacska első oltása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik nem régiben oltatták a kölyök cicájukat.

Tudom, hogy rendelőnként változik az ár, de csak összehasonlítás képpen kérlek írjátok meg ki mennyit fizetett érte. (Az első oltást 8 hetes kora körül kellett kapnia a cicusnak és azt hiszem ezt az oltást 2-3 hét múlva ismételni kell. Ha tudjátok írjátok le az ismétlés árát is!)

Köszönöm!


2009. nov. 24. 05:01
 1/8 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Az ár szempontjából mindegy, hogy első vagy ismétlés. 3 ezertől, 8 ezerig változó az oltások ára.
2009. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kell 2 kombinált, 2 Leucosis, 2 veszettségi.

Ha gondoljátok akkor 2 FIP

Ez kb. mint a kölyökkutyáknál 25-40 ezer között van.

2009. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó: ez nem igy van.


Kell egy kombinált amit utána megismételsz. Ez ,mivel mi speciálisat kaptunk, 5 ezer volt. Utána kaptunk egy alkalommal egy veszettségit, ez 3 ezer volt.

2009. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló.

Akkor ti nem oltattátok a macskát leukózisra sem fipre. Meg lehet tenni mivel nem kötelező. De a teljes oltási program így néz ki. (tenyészállatnál természetesen még több oltásra van szükség)

A veszettség elleni oltást az első évben fél év műlva ismételni kell, csak a második évtől kell évente 1 oltás.

2009. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik egy oltás, ami a kombinált vakcina összetevőin kívül magában foglalja a chlamydiosis és a leukosis elleni oltást is, a neve Purevax RCPCh FeLV. 8 hetesnél idősebb macskák olthatók vele, de ezt 7-8 ezer forinton alul szerintem sehol nem adják be.
2009. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi ezt az utóbbit kaptuk és 5000-ért adták.

és teljesen mindenre véd, kiállításon is jártunk, rendben volt, elfogadták, márpedig oda minden kell.

2009. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző és 12.09-es vagyok.
2009. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már 3 hetes korban el kell kezdeni az oltásokat az állatorvos úgy ajánjla hogy kell egy kombinált és féreghajtó ami kb. 4500Ft Amúgy aki azt írja hogy kell veszettségi meg FIP az rosszul tudja.Vezsettség elleni oltás csak akkor kell ha róka van a közelben a FIP meg teljesen felesleges mert ha beadatod neki azt az oltást(ami pénzpazarlás) csak parányi esélye lesz hogy nem kapja el azt a vírust
2009. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!