Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt mire véljem a macskámtól?...

Ezt mire véljem a macskámtól? Olyan volt, mintha beszélne.

Figyelt kérdés
összezörrenés volt a párommal, veszekedtünk, én voltam a hangosabb, a cicám nekem támadt, párszor belém harapott. majd mintha beszélt volna, rendesen forgott a nyelve, mondott valamit. ha nem látom, nem hiszem el. ez már kétszer történt, mindkettő veszekedés közben.
2013. dec. 16. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szereti ha veszekedtek, és gondolom a párodat akarta védeni. Vagy csak szimplán idegesíti a sipárgásod :)

A cicák szoktak beszélni, csak nem értjük, csomó videó van a neten, főleg bagzási időben beszédesek.

2013. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrássy Ágnes Mária válasza:
Ez így van,beszélnek a cicák. Az én cicám is beszél,hozzám és ha oda figyel az ember megérti,hogy mit akarj jelezni. Pld: tegnap vérzet,és jelezte,h ő most vérzik,simogattam ő meg símult hozzám,mert jó érzés volt neki. Tavaj,mielött szült,fel keltett h segítsek neki,legyek ott melette,és utána megköszönte. Ugyhogy tuti,hogy azért szolt,hozzád h fejezétek be a veszekedést!
2014. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!