Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg! Nem tudom mi...

A cicám beteg! Nem tudom mi lehet a baja, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most csak a nyers húst eszi meg, egész nap fekszik, dorombol, de a pupillája úgy ki van tágulva, és a tekintete sem tiszta teljesen, mintha fájna neki valami...A levegőt, meg mintha nehezebben venné...Orvoshoz nem tudom elvinni, csak pénteken, mert az ünnepek miatt nem dolgoznak. :(
2013. dec. 24. 14:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Rosszul...Kinti-benti cica, és most elment, valószínűleg fel a padlásra. Lehet, hogy rákos, az anyja meg a testvére abban halt meg. Ha hazajön, akkor holnap reggel elvisszük orvoshoz...
2013. dec. 25. 14:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Miért holnap reggel. ? Hívj fel pár dokit, hogy ki nézi meg. De az állatkórházak is nyitva vannak. Hitelben is elvállalnak. Én a helyedben nem várnék holnapig. Biztosan szenved is! Miért nem viszed be a lakásba? Evett vagy ivott ? Nem lehet hogy mérgezés? Mert azzal is hamar kell szaladni orvoshoz, mert kínok között hal meg az állat! Vidd inkább most dokihoz. Biztosan elválalják. Nappal van! Cselekedj most!
2013. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez Szerbia, és most nincs doki, és ne írj többet, mert csak felidegesítesz!
2013. dec. 25. 14:50
 14/22 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, nincs állatkórház, az orvosokat még az emberek sem érdeklik, nem hogy az állatok, ünnep van, és nem dolgoznak, a telefont pedig kikapcsolják! A cica pedig a lakásban volt, de kiment az udvarra, és felment a fára, nem tudok utána mászni...Nyilván tudja mit csinál, és lehet, hogy most magányra van szüksége! Senki se állítson be rossz gazdának, amikor a legjobb falatokat kapta mindig, ágyban aludt, meg kályha mellett, ha baja volt, vittem orvoshoz, és most is vinném, ha lehetőségem lenne rá!
2013. dec. 25. 14:55
 15/22 anonim ***** válasza:
:) Én kérek elnézést, ha felidegesítelek. Ha itt vagy ha külföldön, akkor is köteles lettél volna orvoshoz vinni, mert holnapra rosszabul lesz. Arra sem vagy képes hogy a lakásba be vidd a melegbe? Már rég orvoshoz kelett volna vinni! Ha nem vetted volna észre csak segíteni akarok. De így Hiába! Van állatkórház is. Nem győzöm írni. Nem bántani akarlak. De sajnálom szegény állatot. A hidegben van kint betegen! Ma halt meg a nagymamám kutyája. És hidd el nagyon szar érzés! Neked meg majd marad a lelkiismeretf.! Hol laksz? Keresek én neked állatkórházat vagy ügyeletes dokit. Csak vidd el orvoshoz!
2013. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jól van. Most olvastam. Bocsi. Akkor holnap tudod vinni?
2013. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Annyi eszed sincs, mint egy marok lepkének...Szerintem még azt sem tudod, hogy hol van Szerbia! Inkább törődj a magad dolgával, meg boldogítsd a nagymamádat, hogy milyen csapnivaló gazda volt, hogy meghalt a kutyusa!
2013. dec. 25. 15:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Az ember segíteni akar neked! Most meg itt vergődöl. Segíteni akarok. Azért lépek be ebbe a szarba, hogy tudjam hogy van a cicád. Nem kell itt sem kötekedni sem semmi. Mondtam hogy bocsi. Legalább érdeklődöm irántatok. Nem értelek komolyan. És a nagymamám kutyája 18 éves volt. Nagyon öreg. Muszály volt elaltatni, mert gyenge volt és nem evett. Tele volt daganattal.. Ja, és Boldog Karácsonyt! -.-
2013. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Haza jött ma reggel, és elvittem orvoshoz! Persze, nem tudta megmondani mi a baja, de adott neki vitamint, meg most már jobban van sokkal! :)
2013. dec. 26. 09:51
 20/22 anonim ***** válasza:
Az jó hír hogy jobban van. :) Inyekciót kapott? Hogy hogy nem tudta mi a baja? Nem imbolygó a járása? Mert akkor lehet leukózis vagy Fip amit csak a teszt mutat meg. De ha jobban van, az a lényeg. :)
2013. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!